سه شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۸ - 16 Jul 2019
تاریخ انتشار :
جمعه ۲۳ فروردين ۱۳۹۸ / ۱۶:۴۳
کد مطلب: 46933
۱

مراکز روان شناسی و مشاوره در پلدختر فعال شدند

مراکز روان شناسی و مشاوره در پلدختر فعال شدند
میگنا: فاطمه زهرا توکلی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بعد از وقوع سیل در استان، گروه های اورژانس اجتماعی با هدف حمایت های روحی بعد از بلایای طبیعی در تمام نقاط آسیب دیده ناشی از سیل در لرستان فعال شدند و در همین راستا برنامه ها و اقدامات مختلفی انجام شده است.

وی گفت: فعال شدن پنج تیم اورژانس اجتماعی در پلدختر و همچنین اجرای برنامه های شاد برای کودکان و فعال شدن سه مهد کودک سیار در پلدختر از جمله اقدامات انجام شده است.

مدیرکل بهزیستی لرستان یادآور شد: مددجویان آسیب‌دیده از سیل پلدختر خانه به خانه شناسایی و خدمات به آنها ارائه می‌شود.

توکلی با بیان اینکه تا کنون پنج هزار و 500 بسته حمایتی بین جامعه هدف بهزیستی توزیع شده است گفت: همچنین 28 محموله شامل مواد غذایی، مواد بهداشتی، لوازم توانبخشی، کانکس از سایر استان‎ها به بهزیستی لرستان ارسال شده است.

دوشنبه 12 فروردین سه رودخانه خرم رود و رودخانه شهرستان های دلفان، کوهدشت، سلسله، پلدختر، معمولان، بروجرد و چگنی در لرستان طغیان کرده و سد مروک دورود نیز سرریز کرد و به صدها هزار نفر از اهالی استان هشدار داده شده که منزل خود را ترک کنند. برآورد اولیه از خسارت سیل اخیر در لرستان 30هزار میلیارد ریال است و تا کنون 15 نفر در این سیل جان خود را از دست داده اند.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

راه اندازی سامانه پایش مشارکت علمی ایرانیان در جهان
هفت شیوه روان‌درمانی در مثنوی
ایران به یک میلیون روان شناس نیاز دارد
عواملی که میگرن را به جان کودکان می اندازد
صعود به اورست 13 روز به طول مي انجامد، اما سقوط از آن فقط « 8 ثانيه ». ساختن روابط مدتها به طول مي انجامد اما از بين رفتن آن فقط در چند ثانيه!