دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ - 23 Sep 2019
تاریخ انتشار :
سه شنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ / ۱۹:۲۸
کد مطلب: 48179
۱

کارگاه درمان متمرکز بر هیجان با رویکرد «گرینبرگ» در دانشگاه تهران برگزار شد

کارگاه درمان متمرکز بر هیجان با رویکرد «گرینبرگ» در دانشگاه تهران برگزار شد
میگنا: این کارگاه، ۵ و ۶ شهریور ۱۳۹۸ با تدریس دکتر آرش رمضانی و با حضور ۵۰ تن از کارشناسان مراکز مشاوره دانشگاه‌های منطقه یک کشور در سالن امیرکبیر برگزار شد.

حمید پیروی، رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران، درباره برگزاری این کارگاه گفت: «امروزه علم روان شناسی نیز مانند سایر علوم به‌منظور انطباق با نیاز افراد در بعد روحی و روانی، در حوزه‌های مختلفی ورود کرده و شاخه‌های متنوع و متعدد درمانی ایجاد شده است».

وی افزود: «حتی در یک رویکرد مشخص نیز ممکن است، بر اثر تجربه و با توجه به نتایج مؤثر آن مدل‌های مختلفی پدید آید تا درمانی مؤثر صورت پذیرد. این رویکردهای مختلف درمانی با توجه به نیاز مراجعان می‌تواند به‌صورت جداگانه و یا همزمان ترکیبی از چند رویکرد در فرایند درمان مورد استفاده قرار گیرد تا درمانی اثربخش و در عین حال پایدار و در زمانی کوتاه‌تر حاصل شود».

رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران، خاطر نشان کرد: «یکی از این رویکردها درمان متمرکز بر هیجان می‌باشد، که لازم است متخصصان و روانشناسان با توجه به مواجهه با بیماران متعدد در این زمینه توانمندی و آگاهی لازم را کسب کنند. به همین منظور دبیرخانه مراکز مشاوره دانشگاه‌های منطقه یک کشور اقدام به برگزاری کارگاهی با موضوع درمان متمرکز بر هیجان با رویکرد گرینبرگ کرد».
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

لطفا هر شب شام بخورید!
جنایت خونین در عشق یک طرفه به دخترهمسایه
با کودکان «بیش فعال» در مدرسه چگونه رفتار کنیم؟
روان‌شناسی تکامل عشق
سلامتي هميشه با دارو بدست نمياد بيشتر اوقات از آرامش خيال آرامش قلب و روح مياد سلامتي با خنده و عشق مياد