پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ - 9 Jul 2020
تاریخ انتشار :
يکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ / ۲۰:۴۰
کد مطلب: 46108
۰

آیا ترسو هستید؟+ تست

آیا ترسو هستید؟+ تست
میگنا: بسیاری از افراد به دنبال شناخت شخصیت درونی و آگاهی از درون خود هستند؛ جالب است بدانید که با روش‌هایی مختلف می‌توان به این موضوع پی برد که یکی از آنها تست روانشناسی است.

به این ۸ عکس نگاه کنید و بگویید از کدام عکس بیشتر می‌ترسید.

با انتخاب عکس به انتهای مطلب بروید و ببیند که این تست شخصیت شناسی شما را چگونه توصیف می‌کند.

کدام عکس شما را بیشتر می‌ترساند؟!

 


تحلیل:
۱. مهمترین دغدغه شما در زندگی رسیدن به آرامش روحی است، از 2 چیز در زندگی می‌ترسید: تنهایی و بی فایده بودن. شما بیشتر تمایل به عشق آزاد داشته و به محبت و همدلی از یک شخص خاص احتیاج دارید.
۲. شما در بیان احساسات، افکار و در مجموع در ارائه خودتان دچار مشکل هستید، برای شما بسیار سخت است که بتوانید به کسی اطمینان کنید، به همین دلیل احساسات و عواطفتان را در اعماق قلبتان پنهان خواهید کرد تا کسی نتواند به آن‌ها پی ببرد. مطمئن باشید اگر شروع به صحبت درباره احساسات و عواطف خود کنید، زندگی شما بسیار ساده‌تر خواهد شد.
۳. شما انسانی قوی، باهوش و در عین حال درون گرا هستید. گاهی اوقات به‌طور کامل ارتباطتان را با دنیای بیرون قطع می‌کنید،‌تا جایی که حتی حاضر نیستید با خانواده و یا دوستان خودتان صحبت کنید. اعتقاد دارید تنها بودن تمام چیزی است که می‌خواهید، اما مطمئن باشید که ارتباط با دیگران به زندگی شما کیفیت بیشتری می‌دهد.
۴. شما انسان با عشق عشق و پرمحبتی هستید و احساس می‌کنید که نیاز دارید که این عشق و محبت را باید با کسی شریک شوید. موضوعی که بیشتر دغدغه شماست وضعیت مالی شماست. می‌توانید به هر آنچه که می‌خواهید برسد، فقط فراموش نکنید که باید زیاد فکر کنید و سخت تلاش کنید.

۵. شما آدمی با اعتماد به نفس بوده و شخصیتی کامل دارید اما از ایجاد محدودیت برای خودتان، انزوا و نرسیدن به آزادی کامل می‌ترسید. آنچه که شما در زندگی می‌خواهید شادی و احساسات مثبت است. اغلب از شیوه زندگیتان احساس گناه می‌کنید اما باید دست از این کار بردارید و هر طوری که دوست دارید زندگی کنید.

۶. آنچه که شما را می‌ترساند عدم آگاهی است. در تلاش هستید خودتان را شناخته و بفهمید هدفتان از زندگی چیست. همچنین علاقه دارید پس از اینکه به هدفتان رسید، آنچه را به دست آورده‌اید، مورد تحلیل و بررسی قرار دهید.

۷. احتمالا در زندگیتان دچار شکست‌هایی شده‌اید، اتفاقاتی ناگوار برایتان افتاده و درد و رنج زیادی در زندگیتان داشته‌اید. از گذشته خودتان می‌ترسید و فکر می‌کنید ممکن است در زندگی دچار شکست شوید. حتما باید خودتان را از قید گذشته‌، احساس خشمی که دارید و انرژی‌های منفی آزاد و شروع به فکر درباره چیز‌های خوب و مثبت زندگی کنید.

۸. شما در زندگیتان انسان لایق، پیگیر و سخت‌کوشی هستید، آرام اما با اطمینان قدم برمی‌دارید و با هر گام به موفقیت نزدیکتر می‌شوید. همیشه اهداف مشخصی دارید اما توجه کنید که باید زمانی را نیز به استراحت و آرامش روحی اختصاص دهید.
 
 
مرجع : باشگاه خبرنگاران
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

بازار مکاره مشاوره‌های مجازی
ترامپ مانند دوران کودکی به دنبال جلب توجه است
نور خیابان بر خواب و سلامت روان نوجوانان تاثیر دارد
شرحی بر نظریه های رشد اخلاقی
چه کسانی احساس «شرم سمی» دارند؟
درباره‌ هورمون نوراپی‌نفرین و فواید آن
بدن های رنجیده
ارثی به جامانده از اجداد: خجالتی و کم رو بودن
فوق‌ تخصص بیماری‌های عفونی: ماسک پارچه‌ای بزنید؛ همین!
جزئیات برگزاری آزمون دکتری اعلام شد/ زمان توزیع کارت
کارهایی که باعث می شود احساس ثروتمند بودن کنید
علم روانشناسی در بازاریابی محصولات فناوری
موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شود،همان فرصت هایی است که توسط افراد عجوا رها می شود