شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - 29 Feb 2020
تاریخ انتشار :
چهارشنبه ۷ تير ۱۳۹۱ / ۰۳:۴۲
کد مطلب: 12196
۰
۲

کاسبی به سبک دانشگاه تهران

تابناک گزارش داد: اگر از خانواده‌ای محروم هستید، اگر از‌‌‌ همان طبقه مستضعفی هستید که چشم و امید امام خمینی (ره) بودید، باید دیگر هوس نخبه شدن فرزندانتان را فراموش کنید، چون دانشگاه تهران پولی، دوره شبانه این دانشگاه را ۳۰۰ درصد افزایش داده است. ۴۵ میلیون تومان ناقابل؛ آن هم در دولت عدالت محور!
در این گزارش همچنین می خوانیم: اکنون فضای تحصیلات تکمیلی در اختیار طبقه مرفه جامعه ایرانی قرار گرفته و در این باره باید گفت، دوره شبانه دانشگاه تهران نیز در اختیار پولدار‌ها قرار می‌گیرد و بیشتر خانواده‌های محروم ایرانی با این رویه باید قید تحصیلات تکمیلی را بزنند. شاید مسئولان دانشگاه تهران بر این باورند که این دانشجویان و خانواده‌های محروم آنان، هزینه فرار مغز‌ها را هم ندارند، پس از این ناحیه ضربه‌ای به کشور نمی‌خورد، باید پولدار‌ها را جذب کرد که فرار مغز‌ها نکنند، حال آنکه این بیچاره‌ها و فقیر‌ها در قیامت بیخ ریش ما گیر هستند!
نکته پایانی اینکه دانشجویان و خانواده‌های محرومی که امیدی به اصلاح این روند ندارند، در گفت‌وگو با خبرنگار «تابناک» یک التماس داشتند و آن اینکه مسئولان دانشگاه تهران رسما بگویند، میزان شهریه ۳۰۰ درصد رشد داشته تا آنان با خیال راحت انصراف دهند! با این همه، آیا به کسی در این دولت می‌توان چشم داشت؟
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

Iran, Islamic Republic of
ماشالله به صدا و سیمای ایران که برای افزایش 7 درصدی هزینه دانشگاههای امریکا چه جاروجنجالی را می ندازی اما 300 درصد کنار گوشش رو نمی بینه!!!البته حقم داره ملت ورفه ما مثل امریکایی ها نیستن که هشتشون گرو نهشون باشه
مردم دانا و باسواد امروز کلاه سرشون نمیره دارن تحمل میکنن ولی معلوم نیست که این تحمل سر بیاد و اگه بیاد چه میشه؟!
مثلث کارپمن؛ نگاه روانشناسی به یک سبک زندگی بیمارگون
آمادگی روان شناسان برای کنترل اضطراب کرونا در کشور
در صفحه اینستاگرام یا فیسبوک شما بعد از مرگ چه اتفاقی می‌افتد؟
بررسی تفاوت های سه ویروس شایع؛ از آنفلوانزا تا کرونا
برای کشتی های ساکن، موج های دریا تصمیم می گیرند!