جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ - 28 Feb 2020
تاریخ انتشار :
شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۱ / ۰۵:۲۵
کد مطلب: 13038
۰
۲

استخدام مشروط دانشجویان جذب شده دانشگاه فرهنگیان در آموزش و پرورش

رئیس مرکز برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش همزمان با اعلام مرحله اول پذیرش داوطلبان کنکور از پذیرش 25 هزار دانشجو در دانشگاه فرهنگیان و استفاده این دانشجویان از مزایای متعهد به خدمت همچون استخدام مشروط در آموزش و پرورش خبر داد.
اسدالله گرمارودی در گفتگو با مهر با بیان این مطلب گفت: هیات امنای دانشگاه با حضور معاون اول رئیس جمهور تشکیل و در این جلسه 20 مصوبه شامل ساختار، بودجه، امورمالی - اداری، جذب نیروهای مورد نیاز و ... تصویب شد.

وی افزود: امسال برای نخستین بار 25 هزار دانشجوی کارشناسی پیوسته جذب دانشگاه فرهنگیان می شوند، این در حالی است که در مراکز تربیت معلم 37 هزار دانشجوی کاردانی به کارشناسی تحصیل می کنند اما در دانشگاه فرهنگیان علاقه مندان می توانند به صورت پیوسته در مقطع کارشناسی تحصیل کنند.

به گفته گرمارودی، دانشجویان جذب شده در دانشگاه فرهنگیان از مزایای خدمت تعهد همچون برخورداری از حقوق، معافیت سربازی برای پسران و استخدام مشروط در آموزش و پرورش برخوردار می شوند.

رئیس مرکز برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش توضیح داد: استخدام این گروه از دانشجویان در آموزش و پرورش مشروط به شایستگی دانشجو، کسب نمرات لازم در دروس مهارتی است و تعهد خدمت به مدت دوبرابر زمان تحصیل در مکان تعیین شده از سوی آموزش و پرورش است،در غیر این صورت دانشجویان باید پس از چهار سال هزینه های تحصیل خود را پرداخت کنند.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود به پایان دوره های آموزشی معلمان تربیت بدنی کلاس های دوم و ششم ابتدایی اشاره کرد و گفت: 236 معلم از میان پنج هزار معلم آموزش دیده، دوره های آموزشی لازم را طی کرده اند و تمامی معلمان برای سال تحصیلی جدید آماده تدریس به دانش آموزان هستند.


نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

salam.ba rotbeye 18193 mantaghe2 dabiriodriazi mishe ghabul sham??
سلام ايا به بذيرفته شدگان حقوقم ميدن وتظمين كاري دارد
مثلث کارپمن؛ نگاه روانشناسی به یک سبک زندگی بیمارگون
آمادگی روان شناسان برای کنترل اضطراب کرونا در کشور
در صفحه اینستاگرام یا فیسبوک شما بعد از مرگ چه اتفاقی می‌افتد؟
بررسی تفاوت های سه ویروس شایع؛ از آنفلوانزا تا کرونا
هر وقت احساس حسادت کردیم ، یادمان باشد ، خاموش کردن شمع دیگری ، باعث نمیشود ، شمع ما درخشان تر نور افشانی کند