يکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 17 Dec 2017
تاریخ انتشار :
دوشنبه ۵ مهر ۱۳۸۹ / ۰۸:۱۲ -
27 Sep 2010
کد مطلب: 1419
۱
۳

نتایج آزمون پیش کارورزی دانشجویان پزشکی همزمان با نتایج آزمونهای علوم پایه پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی اعلام شد.

نتایج آزمون پیش کارورزی دانشجویان پزشکی همزمان با نتایج آزمونهای علوم پایه پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی اعلام شد. به گزارش خبرنگار مهر، نتایج این آزمونها در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل دسترسی است و دانشجویان می توانند با کد ملی و شماره شناسنامه از نتایج آزمون خود مطلع شوند. http://sanjeshp.ir/ امتحانات جامع علوم پایه پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی هر ساله در دو نوبت شهریور و اسفندماه به منظور ارتقاء سطح علمی هماهنگی و یکنواختی کیفیت آموزش در کلیه دانشگاههای علوم پزشکی برگزار می شود این دوره در 25 شهریورماه به طور همزمان برگزار شده بود. در آزمون جامع علوم پایه داروسازی 774 نفر در 16 دانشگاه، در آزمون جامع علوم پایه دندانپزشکی یک هزار و 82 نفر در 23 دانشگاه و در آزمون جامع علوم پایه پزشکی یک هزار و 218 نفر در 39 دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه آزاد شرکت کردند. همچنین در این دوره 974 نفر در دانشگاه های علوم پزشکی و 101 نفر در دانشگاه آزاد در آزمون پیش کارورزی شرکت کردند. دانشجویانی که حدنصاب های لازم در این آزمون ها را کسب کنند می توانند به دوره بالاتر آموزشی بروند.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Fargol
Russian Federation
سلام. لطفا"نتایج آزمون علوم پایه وپیش کارورزی شهریور 94 را نیز اعلام بفرمایید.با سپاس.
fargol
Russian Federation
سلام از پاسخ شما سپاسگزارم.
ممنون می شوم بفرمایید چرا دانشجویی که در آزمون پره شهریور94 رتبه 2 را به دست آورده در هیچ سایتی معرفی نشده ومورد تشویق قرار نمی گیرد.درحالیکه دانشجویانی با اختلاف نمره بسیار زیاد در دانشگاه های دیگر معرفی ومورد تمجید قرار می گیرند.
Fargol
Russian Federation
با عرض سلام و احترام علت اینکه هنوز دانشگاه تهران ( مجری آزمون پیش کارورزی شهریور 94 ) رتبه های کشوری را اعلام نکرده چیست؟
چطور شکست عشقی خود را فراموش کنیم؟!
ریشه های حسادت چیست ؟ درمان حس حسادت
۵ ویژگی زنان که برای مردان جذاب است!
روانشناسی تمسخر و شوخی!
خدايا،ميشه چند لحظه وقتتو بگيرم! اين دفعه چيزي ازت نمي خوام! فقط مي خوام  خيلي ساده بگم: ممنون براي همه چيز...