سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - 10 Dec 2019
تاریخ انتشار :
جمعه ۷ مهر ۱۳۹۱ / ۰۴:۵۴
کد مطلب: 14288
۰

عکس / مراسم تجلیل از رتبه‌های برتر کنکور 91

سردار نقدی در مراسم تجلیل از رتبه‌های برتر کنکور91 باید شاهد ظهور ابن سیناها و زکریاها در ایران باشیم

باید شاهد ظهور ابن سیناها و زکریاها در ایران باشیم
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: علم اصلی دنیا باید به زبان فارسی تولید شود و بایستی شاهد ظهور ابن سیناها و زکریاها در ایران باشیم.
به گزارش فارس، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم تجلیل از نخبگان بسیجی کنکور سال 91 که ظهر امروز پنجشنبه برگزار شد، گفت: جمهوری اسلامی ایران پس از انقلاب اسلامی و دفاع مقدس پیشرفت‌های علمی و فنی و تکنولوژی در حوزه‌های مختلف داشته است.

وی افزود: علت نهایی پیروزی‌های روزافزون کشورمان پس از روحیه شهادت طلبی و وجود ولایت فقیه، هوشمندی ملت در گزینش نظام است.

نقدی با اشاره به دستاوردهای صنعت دفاعی کشورمان گفت: حداقل سه ماه و شاید تا 6 ماه باید هر روز حرکت کنیم و آزمایش‌ها را ببینیم تا بتوانیم فقط پیشرفت‌ها و توانمندی‌های صنعت دفاعی کشورمان را درک کنیم که صنعت دفاعی تنها گوشه‌ای از دیگر صنعت‌ها و توانمندی‌های کشورمان است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به کمبود تجهیزات در زمان دفاع مقدس گفت: به عنوان مثال ما امروز موشک‌هایی با برد 2 هزار کیلومتر داریم و موشک‌های کروز و بالستیکی داریم که به هر نقطه‌ای که بخواهیم اصابت می‌کنند و اگر قرار باشد برد این موشک‌ها به چند هزار کیلومتر افزایش یابد امکانش وجود دارد اما این جزو دکترین نظامی ما نیست و گرنه وقتی ما دانش ساخت موشک‌های ماهواره‌بر را داریم این کار هم امکان پذیر است.

نقدی در ادامه خاطرنشان کرد: انتظار مقام معظم رهبری از ما این است که ایران را به جایی برسانیم تا دنیا برای دانستن بسیاری از علوم مجبور باشد زبان فارسی را بیاموزد و علم اصلی دنیا به زبان فارسی تولید شده باشد که این نیاز به جهاد علمی دارد.

وی ادامه داد: ما باید شاهد ظهور ابن سیناها و ذکریاها در ایران باشیم و در پیشرفت علمی جهش‌وار حرکت کنیم.

نقدی با انتقاد از خدمت دانشجویان متخصص کشورمان در دیگر کشورها گفت: اگر علمی در کشورمان وجود ندارد، افراد می‌توانند بروند و در کشورهای دیگر آن را فرا بگیرند اما حتما ماندن در آنجا اشکال دارد. امروز بهترین پایان‌نامه‌ها و تحقیقات علمی در کشورهای انگلیس و آمریکا توسط دانشجویان و متخصصین ایرانی نوشته می‌شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان اظهار داشت: دشمن به دنبال سوء استفاده از دانشجویان کشورهای مختلف است تا از طریق آنها اطلاعات دقیق در حوزه‌های مختلف آن کشور را به دست بیاورد.

در پایان این مراسم سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین از رتبه‌های برتر کنکور سال 91 تقدیر و تجلیل کرد.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

پیش از ازدواج درباره این مسائل با همسر آینده‌تان صحبت کنید
پرسشنامه چندمحوری بالینی میلون (MCMI)
انتصاب یک روان شناس به سمت رئیس روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش
نقش انجمن علمی دانشجویان رشته روانشناسی دانشگاه علامه در خلق ایده‌های نو
هیچوقت برای تبدیل شدن به کسی که میخواستین باشین دیر نیست... فقط کافیست اولین قدم را بردارید.