سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 12 Dec 2017
تاریخ انتشار :
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۱ / ۰۹:۳۸ -
13 Nov 2012
کد مطلب: 15215
۰
۲

عكس/ مراسم جشن فارغ التحصيلي سال تحصیلی 89-90 دانشگاه تهران

مراسم جشن و تقدیر از دانش‌آموختگان رتبه‌ اول‌ سال تحصیلی 89-90 دانشگاه تهران با حضور هیات رییسه دانشگاه تهران، جمعی از اساتید، دانشجویان و خانواده‌های ایشان در محل تالار فردوسی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار شد.


به گزارش ایسنا، دکتر عبدالرضا سیف معاون فرهنگی دانشگاه تهران ضمن تقدیر از رتبه اول‌های دانشگاه، گفت: دانشگاه تهران با مزایای استادان و دانشگاه‌ خود توانسته است دانشجویان متخصص و متعهدی را تربیت کند که بتوانند در عرصه‌های مختلف خوش بدرخشند.


وی با بیان اینکه دانشگاه تهران در گذشته بیشتر درگیر مسائل حاشیه‌ای بود، گفت: در شرایط فعلی افتخار می‌کنیم که دانشگاه توانسته است با حضور دکتر رهبر به حوزه اصلی علم و آموزش خود حرکت کند تا بتوانیم در مقاطع مختلف تحصیلی حرف اول را بزنیم و در سطوح ملی و بین‌المللی جایگاه مناسبی را در عرصه‌های مختلف به دست آوریم.
به گزارش ایسنا، در چهارمین جشن دانش‌آموختگان برتر دانشگاه تهران با حضور رییس دانشگاه و جمعی از اساتید و روسای دانشکده‌ها از 70 دانشجوی رتبه اول دانشگاه تقدیر شد.

گفتنی است در این مراسم دانش‌آموختگان برتر دانشگاه تهران سوگندنامه‌ای را نیز قرائت کردند. فرهاد رهبر،رئیس دانشگاه تهران در مراسم جشن و تقدیر از دانش‌آموختگان رتبه‌ اول‌ سال تحصیلی 89-90 دانشگاه تهران سوگنددانشجویان در مراسم جشن و تقدیر از دانش‌آموختگان رتبه‌ اول‌ سال تحصیلی 89-90 دانشگاه تهران تقدیر از برگزیدگان سال تحصیلی 89-90 دانشگاه تهران
نام شما

آدرس ايميل شما

aras
Iran, Islamic Republic of
خسته نباشیدخداقوت ممنونیم
قفلق
Iran, Islamic Republic of
دقيقا
روانشناسی تمسخر و شوخی!
چرا وقتی در صف می ایستیم عصبانی می شویم
وظیفه و نقش پدر د‌ر تربیت فرزند‌ان
مناسبت ترین زمان ها برای دریافت وعده های غذایی و کاهش وزن
چه خوشبختي بزرگي است... بدبختي هاي كوچك!