يکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - 19 Jan 2020
تاریخ انتشار :
يکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۱ / ۰۶:۵۵
کد مطلب: 15517
۰

شرط پذیرش کارمندان دولت در دوره کارشناسی ارشد علمی کاربردی

دانشگاه جامع علمی کاربردی شرط تحصیل کارمندان دولت در دوره های ارشد را اعلام کرد و ادامه تحصیل این دسته از متقاضیان را منوط به داشتن موافقت نامه محل کار دانست.
به گزارش مهر، با توجه به راه اندازی دوره های کارشناسی ارشد در دانشگاه جامع علمی کاربردی با دو عنوان کارشناسی حرفه ای ارشد و مهندسی فناوری ارشد، این دانشگاه اعلام کرد که در فرایند ثبت نام دو دوره مذکور که تا جمعه 17 آذرماه ادامه دارد، هر داوطلب تنها می تواند یک کد رشته امتحانی را انتخاب کند.

همچنین کارمندان دولت در صورتی می توانند به تحصیل بپردازند که موافقت نامه رسمی وزارتخانه با سازمان متبوع خود، مبنی بر شرکت در کلاسها، آزمایشگاهها و فعالیتهای دیگر دوران تحصیلی را به همراه سایر مدارک ثبت نام به مراکز آموزش علمی کاربردی محل قبولی، ارائه کنند.

دانشجو همزمان حق ثبت نام و ادامه تحصیل در بیش از یک رشته و در هر رشته بیش از یک گرایش در یک یا چند دانشگاه یا موسسه آموزش عالی را نخواهد داشت و در صورت تخلف طبق آیین نامه انضباطی دانشجویان با وی رفتار خواهد شد.

همچنین مدرک تحصیلی دوره لیسانس متقاضیان شرکت کننده در دوره کارشناسی حرفه ای ارشد خبرنگاری بین المللی به این شرح از سوی دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام شد: روابط عمومی، مترجمی خبر انگلیسی، خبرنگاری، علوم ارتباطات، روزنامه نگاری، مدارک کارشناسی مرتبط با حوزه خبر و رسانه، روابط بین الملل، علوم سیاسی، علوم اجتماعی، جامعه شناسی.نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

ارتباط «قهوه و شکلات» با هوش انسان
اجرای طرح سلامت روانی و مراقبت اجتماعی سراج در کردستان
خدمات روانشناسی تحت پوشش بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح قرار گرفت
۳ علت رواني حسادت افراد
برای شنا کردن به سمت مخالف رودخانه قدرت و جرات لازم است وگرنه هر ماهی مرده ای هم می تواند از طرف موافق جریان آب حرکت کند.