پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 14 Dec 2017
تاریخ انتشار :
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۱ / ۰۸:۵۶ -
26 Jan 2013
کد مطلب: 16319
۵
۱۰

توزیع دفترچه آزمون مدارس نمونه دولتی و سمپاد در مدارس تهران/ جزئیات ثبت‌نام

معاون آموزش متوسطه شهر تهران به جزئیات ثبت‌نام آزمون مدارس نمونه دولتی و استعدادهای درخشان اشاره کرد و گفت: دفترچه آزمون مدارس نمونه دولتی و سمپاد این هفته در مدارس تهران توزیع می‌شود.

به گزارش میگنا، محمود حسینی، معاون آموزش متوسطه اداره‌کل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و دوره راهنمایی، متوسطه و هنرستان‌های نمونه دولتی 19 و 20 اردیبهشت‌ماه 92 برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه دفترچه راهنما چاپ شده و در اختیار مناطق نوزده‌گانه شهر تهران قرار گرفته است، افزود: از اوایل این هفته، دفترچه‌های راهنما بین مدارس ابتدایی و راهنمایی توزیع خواهد شد و دانش‌آموزان علاقه‌مند برای شرکت در آزمون ورودی این مدارس می‌توانند با مراجعه به مدیر مدرسه، دفترچه راهنما و کد شناسه را دریافت کنند.

* آغاز ثبت‌نام از 5 اسفند

حسینی اضافه کرد: دانش‌آموزان تهرانی پس از مطالعه دقیق دفترچه و داشتن کد شناسه، از پنجم تا 24 اسفند ماه سال‌جاری، فرصت دارند تا با مراجعه به سایت www.tedu.ir، برای آزمون مدارس فوق ثبت‌نام کنند.

وی در خصوص اولویت‌های دانش‌آموزان برای انتخاب مدارس گفت: دانش‌آموزان مدارس استعدادهای درخشان با توجه به وجود این دسته از مدارس در سطح شهر تهران می‌توانند، اولویت‌های یک و دو خود را انتخاب کنند، اما دانش‌آموزان داوطلب ورود به مدارس نمونه دولتی راهنمایی و متوسطه، تنها می‌توانند مدارس منطقه محل تحصیل خود را انتخاب کنند.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران ادامه داد: دانش‌آموزان علاقمند به ورود به هنرستان‌های نمونه دولتی نیز با توجه به تعدد رشته در شهر تهران می‌توانند هر هنرستانی را در اولویت ثبت‌نام خود انتخاب کنند. سؤالات آزمون ورودی پایه اول راهنمایی مدارس استعدادهای درخشان و مدارس نمونه دولتی از دروس «قرآن و تعلیمان دینی، زبان و ادبیات فارسی، مطالعات اجتماعی، علوم تجربی و ریاضیات» و سؤالات آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی دوره متوسطه از دروس «قرآن و تعلیمات دینی، ادبیات فارسی، عربی، علوم اجتماعی، زبان انگلیسی، حرفه‌وفن، علوم تجربی و ریاضیات » برگزار می‌شود.

دارا بودن معدل کل حداقل 19 در پایه پنجم ابتدایی جهت ورود به دوره راهنمایی تحصیلی استعدادهای درخشان و معدل کل حداقل 16 در پایه پنجم برای ورود به مدارس راهنمایی نمونه دولتی ضروری است؛ دارا بودن معدل کل حداقل 19 در سال دوم راهنمایی برای ورود به دبیرستان‌های استعدادهای درخشان و معدل کل حداقل 15 در سال دوم راهنمایی برای ورود به دبیرستان‌ها و هنرستان‌های فنی‌وحرفه‌ای نمونه دولتی ضروری است.

نام شما

آدرس ايميل شما

نسترن
نتایج ازمون کی هست
فرید نجفی
سلام لطفآ زمان دریافت کارنامه رو برام ایمیل کنید. با تشکر.
سالار اسماعیلیان
سلام لطفا هرچه زود تر نتایج آزمون نمونه دولتی رو در وبتون قرار ذهید ممنون.
یا علی.
سابرینا
همین الان به نتایج نگاه کردم . خیلی ناراحتم متاسفانه قبول نشدم . عده زیادی هم با انواع دوز و کلک قبول شدن . بچه ها خودتون رو ناراحت نکنین . شاید قسمت ما این بوده ...
امیر
واقعا دلم آتیش گرفت از این نوع بیان
//
ناراحت نباش اون دغل بازا میرن اونجا گیر می کنن برمی گردن
نتیجه ها کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کیانا
Finland
لطفا بگویید نتایج آزمون نمونه دولتی شهر تهران سال 93 کی اعلام میشود ؟
نازی
Iran, Islamic Republic of
چرا نتایج نمونه مردمی دیر اعلام شده از ثبت نام مدرسه خودمون هم عقب افتادیم!؟
علی
Iran, Islamic Republic of
سلام وخسته نباشید می خواستم بدانم من که الان هفتم هستم چه جوری می توانم در آزمون شرکت کنم وچه مدارکی می خواهد ؟ ودروس ششم را امتحان می دهم.
۵ ویژگی زنان که برای مردان جذاب است!
روانشناسی تمسخر و شوخی!
چرا وقتی در صف می ایستیم عصبانی می شویم
وظیفه و نقش پدر د‌ر تربیت فرزند‌ان
برای شنا کردن به سمت مخالف رودخانه قدرت و جرات لازم است وگرنه هر ماهی مرده ای هم می تواند از طرف موافق جریان آب حرکت کند.