سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 12 Dec 2017
تاریخ انتشار :
يکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۱ / ۱۴:۵۶ -
17 Mar 2013
کد مطلب: 16784
۰

پیام نوروزی وزیر علوم به مناسبت سال جدید

پیام نوروزی وزیر علوم به مناسبت سال جدید
به گزارش ایسنا، در بخش نخست این پیام آمده است:
سال نو و فصل بهار همراه با دگرگونی و خرمی طبیعت، آدمی را به عنوان اشرف مخلوقات به همگنی و هماهنگی با نظام آفرینش و حرکت درمسیر تحول و تکامل فرا می‌خواند و آیات الهی را در جای جای دفتر معرفت به درستی و زیبایی می‌نشاند تا فطرت دانشجو و دانش‌پژوه و عقل و دین را تؤامان در وجود انسان برانگیزاند، با چنین دستمایه‌ای است که با توکل به خداوند متعال امور دنیوی سامان و امر آخرت نیز به خیر پایان می‌یابد. بی‌گمان تمسک به معارف قرآن کریم و توسل به تعالیم اهل بیت(ع) و اقتدا به راهبردهای محوری مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) که در آغاز هر سال نقشه راه جامعه اسلامی را تبیین می‌نماید، نویدبخش نیل به آینده‌ای روشن و فردایی بهتر است.
دکتر دانشجو در بخش دیگری از این پیام اشاره کرده است: جهاد اقتصادی، همت و کار مضاعف، حمایت از تولید ملی و کار و سرمایه ایرانی و عناوین راهبردی دیگر اصول راهنمای حرکت به سمت
فتح قله‌های سرافرازی بر اساس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت است. بنابراین به لطف حق همان‌گونه که تاکنون جامعه دانشگاهی با توجه به نقش ممتاز و متمایز خود در تحولات اجتماعی، پیشگام و پیشاهنگ بوده و با بصیرت لازم و تشخیص اولویت‌ها توانسته است رضایت مقام عظمای ولایت را جلب کند. در سال 1392 نیز با تأسی به رهنمودهای معظم‌له ضمن انجام وظایف ذاتی خود و شتاب‌بخشی به فعالیت‌های علمی و پژوهشی در ایفای مسئولیت‌های اجتماعی به ویژه مشارکت فعال در انتخابات ریاست جمهوری نیز به نحو شایسته عمل خواهد کرد. وزیر علوم در بخش پایانی این پیام موفقیت اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه‌ها و مراکز پژوهش و فناوری سراسر کشور در همه شئون زندگی فردی و اجتماعی به ویژه در زمینه مسئولیت‌های خطیر علمی و پژوهشی در نظام آموزش عالی کشور و توفیقات روزافزون در ارائه خدمات شایسته و ماندگار به ملت حق‌شناس ایران و امت اسلامی را از خداوند متعال مسألت کرده است.
روانشناسی تمسخر و شوخی!
چرا وقتی در صف می ایستیم عصبانی می شویم
وظیفه و نقش پدر د‌ر تربیت فرزند‌ان
مناسبت ترین زمان ها برای دریافت وعده های غذایی و کاهش وزن
تا حالا هيچ آدم قوى اى كه گذشته آسونى داشته باشه نديدم .