يکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 17 Dec 2017
تاریخ انتشار :
شنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۲ / ۰۱:۰۸ -
6 Apr 2013
کد مطلب: 16957
۲
۹

آزمون استخدامی شرکت نفت در سال 92

دکتر کریم سلحشور با اشاره به مجوز کسب شده برای استخدام ٢ هزار و ۶٧۶ نفر در شرکت ملی نفت ایران گفت: صنعت نفت همواره از جذابیت‌های کاری بسیاری برخوردار بوده است از این‌رو انتظار ثبت نام چند برابر ظرفیت تعیین شده داوطلبان را داشته‌ایم.
وی روند استخدام داوطلبان را شرکت در آزمون و انجام مصاحبه اعلام کرد و افزود: پس از اینها سایر مراحل استخدامی مانند گزینش نیز انجام می‌شود.
سلحشور زمان برگزاری آزمون کتبی را روزهای پنج شنبه و جمعه پنجم و ششم اردیبهشت ماه سال آینده دانست و گفت: این آزمون به صورت همزمان در هشت حوزه اصفهان، اهواز، بندرعباس، تبریز، تهران، شیراز، کرمانشاه و مشهد برگزار می‌شود.
معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزیر نفت درباره احتمال جذب برخی از پذیرفته‌شدگان در تهران نیز تاکید کرد: براساس تصمیم هایی که در گذشته گرفته شده، جذب عمومی در تهران برای کلیه دستگاه‌های اجرایی ممنوع است.
وی ادامه داد: البته در تلاش هستیم برخی ممتازان را که در آزمون نیز شرکت کرده‌اند، براساس اعلام نیاز شرکت‌ها و در صورت تمایل نفرات در تهران جذب کنیم.
آزمون کتبی شامل پرسش های استعداد شغلی (ضریب ١)، سوالات عمومی از دروس ادبیات فارسی، زبان و ادبیات انگلیسی و دانش رایانه (ضریب ١) و سوالات تخصصی مرتبط با هریک از گروه های شغلی (ضریب ٢) است. تعداد سوالات عمومی ٣٠ و سوالات تخصصی ٧٠ مورد است که این بخش‌ها نمره منفی نیز ندارد.
کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از روز شنبه ٣١ فروردین از طریق پایگاه استخدامی شرکت ملی نفت ایران قابل دریافت است.

اخبار تکمیلی:
۱- آزمون کتبی در روزهای پنج شنبه و جمعه مورخ ۹۲/۰۲/۰۵ و ۹۲/۰۲/۰۶ به صورت همزمان در ۸ حوزه اصفهان، اهواز، بندرعباس، تبریز، تهران، شیراز، کرمانشاه و مشهد برگزار خواهد گردید.
۲- آزمون کتبی مشتمل بر سوالات استعداد شغلی (ضریب ۱)، سوالات عمومی از دروس ادبیات فارسی، زبان و ادبیات انگلیسی و دانش رایانه (ضریب ۱) و سوالات تخصصی مرتبط با هریک از گروه های شغلی (ضریب ۲) می باشد. جهت اطلاع از عناوین دروس سوالات تخصصی به بخش ۱۶ دفترچه راهنما مراجعه نمایید.
۳-کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از روز شنبه مورخ ۹۲/۰۱/۳۱ از طریق همین پایگاه قابل دریافت می باشد.
۴-تعداد سوالات عمومی ۳۰ و سوالات تخصصی ۷۰ عدد می باشد که این بخشها دارای نمره منفی می باشند.
مرجع : سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان
نام شما

آدرس ايميل شما

نعمتی
باسلام من لیسانس روانشناسی هستم میخواستم ببینم چطور میتونم در آزمون استخدامی شرکت نفت شرکت کنم.
قاسم
Iran, Islamic Republic of
سلام من در ازمون ثبت نام کردم الان که خواستم کارت بگیرم متوجه شدم اشتباه کردم راحی هست .لطفا بگید چیکار کنم
معصومه
سلام لیسانس روانشناسی دانشجوی ارشد بالینیم ایا من میتونم در این آزمون شرکت کنم. وچطور
ابراهیم قسمتی
Iran, Islamic Republic of
با سلام واحترام اینجانب لیسانس مدیریت صنعتی هستم می خواستم بدانم آیا امسال نیز دوباره آزمون استخدامی برگزار می شود خواهشمند است در صورت برقراری آزمون مجدد ما راهم در جریان بگذارید. باتشکر از همکاری صمیمانه شما مسئولان محترم.
سعید محمدی
با سلام واحترام اینجانب لیسانس برف الکترونیک هستم می خواستم بدانم آیا امسال نیز دوباره آزمون استخدامی برگزار می شود خواهشمند است در صورت برقراری آزمون مجدد ما راهم در جریان بگذارید. باتشکر از همکاری صمیمانه شما مسئولان محترم.
فرزاد بهرامی
Iran, Islamic Republic of
با سلام. من مربی غواصی ورزشی با مدرک PADI از انگلستان هستم و بسیار علاقه مند به تحقیقات دریایی هستم. ایا امکان همکاری با سازمان شما هست؟ بسیار ممنونم اگر کمکم کنید . سپاس.
نیکو
با سلام کاردانی نرم افزار د ارم . الان میخواستم بدونم شرکت نفت باز هم امسال نیروی جدید میگیرد ؟
با تشکر.
علی
Iran, Islamic Republic of
باسلام
آیا در سال 92 کاردانی صنایع شیمیایی استخدام می کنید یا اصلا استخدامی شرکت نفت است ؟باسپاس
بله
چطور شکست عشقی خود را فراموش کنیم؟!
ریشه های حسادت چیست ؟ درمان حس حسادت
۵ ویژگی زنان که برای مردان جذاب است!
روانشناسی تمسخر و شوخی!
با خودت صادق باش و نگران آنچه دیگران درباره ات فکر می کنند نباش . تعریفی را که آنها از تو دارند نپذیر ، خود ، خودت را تعریف کن