جمعه ۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - 20 Sep 2019
تاریخ انتشار :
سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۲ / ۱۴:۴۴
کد مطلب: 17541
۰
اول خرداد، آغاز ثبت‌نام اشخاص حقوقی در سامانه مراکز مشاوره

ایجاد مراکز مشاوره ازدواج در فدراسیون‌های ورزشی و دانشگاه‌ها

مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان با اعلام این خبرکه ثبت‌نام اشخاص حقوقی متقاضی دریافت مجوز مراکز مشاوره ازدواج و تحکیم خانواده از ابتدای خرداد ماه در سامانه صدور مجوز الکترونیکی وزارت جوانان آغاز می‌شود، گفت: با فدراسیون‌های مختلف مکاتبه شده است تا آنان هم برای ورزشکاران و خانواده‌هایشان و کارکنان و خانواده‌های آنان در حوزه مشاوره ازدواج و خانواده اقدام کنند.
مسعود امینی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه مکاتبه حوزه جوانان وزارت ورزش با فدراسیون‌ها برای ثبت‌نام متقاضیان حقوقی صدور مجوز الکترونیکی پیرو قولی بوده است که معاونت فرهنگی و تربیتی وزارت ورزش و جوانان داده بود، افزود: طبق این وعده امکان ثبت‌نام متقاضیان حقوقی برای مراکز مشاوره از ابتدای خرداد ماه فراهم شده است.
وی گفت: هر یک از فدراسیون‌ها با ایجاد مراکز مشاوره خاص خود می‌توانند مشاوره ازدواج و خانواده به ورزشکاران، خانواده آنان و کارکنان و خانواده‌های کارکنان فدراسیون‌ها ارائه دهند.
مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان این اقدام را کار جدیدی عنوان کرد که برای نخستین بار برای فدراسیون‌های ورزشی صورت می‌گیرد و افزود: در ادامه این اقدامات وزارت ورزش و جوانان با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز طی جلساتی، درخواست کرده است تا دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی و پژوهشی وابسته به وزارت علوم نیز به صورت خاص بتوانند تقاضای ایجاد مراکز مشاوره ازدواج و تحکیم خانواده کنند.
امینی گفت: این مکاتبه نیز در راستای راه‌اندازی سامانه ثبت‌نام متقاضیان حقوقی برای دریافت مجوز الکترونیکی مراکز مشاوره ازدواج و تحکیم خانواده بوده است.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

سوالاتی که بیماران «افسردگی عمده» باید از روان‌ شناس خود بپرسند
شعار و روز شمار هفته سالمند اعلام شد
ترم اولی‌ها چگونه باید وارد دانشگاه شوند؟
با این رفتار‌ها فریاد می‌زنید که آدم خوبی نیستید
هیچگاه نمی توانید یک اشتباه را دو بار مرتکب شوید چرا که بار دوم دیگر آن یک اشتباه نیست بلکه یک "انتخاب" است.