شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 25 Nov 2017
میگنا : معلم یک گنجینه‌ ناب است
تاریخ انتشار :
شنبه ۸ تير ۱۳۹۲ / ۱۳:۳۴ -
29 Jun 2013
کد مطلب: 18250
۱
15 تا 19 تیرماه در دانشگاه اميركبير برگزار مي شود:

همایش آشنایی با رشته های دانشگاهی

به گزارش میگنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، به منظور آشنایی دانش آموزان با رشته های دانشگاهی و جذب نخبگان در این دانشگاه همایش آشنایی با 15 رشته دانشگاهی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.
خاطرنشان می شود، در این همایش معرفي رشته ها توسط اساتيد دانشكده هاي مربوطه و با حضور دانشجويان ممتاز رشته ها انجام مي شود.
همایش معرفی رشته های دانشگاهی از روز ( شنبه ) 15 تیرماه با معرفی رشته های مهندسی معدن و متالوژی، مهندسی نفت و مهندسی صنایع و سیستم های مدیریت آغاز می شود. روز (یکشنبه)، 16 تیرماه معرفی رشته های مهندسی مکانیک، مهندسی دریا، مهندسی هوافضا صورت می گیرد.

همچنین در روز(دوشنبه) ، 17 تیرماه رشته های مهندسی شیمی، مهندسی نساجی و مهندسی پلیمر و رنگ توسط اساتید دانشگاه معرفی می شوند. روز( چهارشنبه) ، 19 تیرماه نیز رشته های مهندسی برق، مهندسی انرژی و فیزیک، مهندسی عمران و محیط زیست برای دانش آموزان معرفی خواهد شد.

گفتنی است : برنامه معرفی رشته از ساعت 8.30 صبح آغاز و تا 13 بعدازظهر ادامه دارد. لازم به ذکر است، علاقه مندان برای شرکت در این همایش می توانند به سایت دانشگاه صنعتی امیرکبیر به نشانی www.aut.ac.ir مراجعه کنند.
مشاهده اطلاعيه دانشگاه
نام شما

آدرس ايميل شما

شکست خوردن و زمین خوردن یک اتفاق است تسلیم‌شدن و بلندنشدن یک انتخاب است. نگذار انتخاب‌هایت اسیر اتفاق‌ها شود..!!!