چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - 11 Dec 2019
تاریخ انتشار :
پنجشنبه ۲ دی ۱۳۸۹ / ۱۰:۵۸
کد مطلب: 1928
۰

ابلاغ آغاز ساعت به كار ادارات و مشاغل مختلف در تهران

سازمان هاي دولتي و عمومي بر اساس تصميم مصوبه هيات وزيران، مكلف شدند ساعات كار را به نحوي تنظيم كنند كه يك ساعت زودتر از زمان مقرر پايان يابد و كسري ناشي از اين بند، از طريق دوركاري و كار در منزل جبران شود.
به گزارش میگنا به نقل از پايگاه اطلاع رساني دولت، هيات وزيران ساعات آغاز به كار ادارات و مشاغل مختلف در شهر تهران را تصويب و ابلاغ كرد.
بر اساس اين مصوبه، ساعت آغاز كار واحدهاي نظامي 6 و 30 دقيقه تا 7 ، واحدهاي صنعتي 7، مدارس 7 و 15 تا 7 و 45 دقيقه صبح تعيين شده است.
همچنين ساعات آغاز كار بانكها و مراكز آموزش عالي و پژوهشي و بخشهاي آموزشي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي اعم از دانشگاه ها و بيمارستانها 8 صبح تعيين شده است.
كار در سازمان هاي دولتي و عمومي نيز 8 و 30 صبح آغاز خواهد شد.
هيات وزيران ساعت آغاز كار بازاريان و اصناف را نيز 9 و 30 دقيقه تا 10 صبح اعلام كرده است.
بر اساس بند ديگري از مصوبه هيات وزيران، سازمان هاي دولتي و عمومي مكلف شدند ساعات كار را به نحوي تنظيم كنند كه يك ساعت زودتر از زمان مقرر پايان يابد و كسري ناشي از اين بند، از طريق دوركاري و كار در منزل جبران شود.
هيات وزيران همچنين به دستگاه هاي دولتي اجازه داد تا پايان سال 89 ، حداقل 20 درصد از وظايف و خدمات خود را از طريق روش هاي دوركاري و كار در منزل تعريف كنند.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

سرانه هزینه کرد یک زندانی 20 برابر یک دانش آموز است
پیش از ازدواج درباره این مسائل با همسر آینده‌تان صحبت کنید
پرسشنامه چندمحوری بالینی میلون (MCMI)
انتصاب یک روان شناس به سمت رئیس روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش
تنها مانع موجود بر سر شادماني و نشاط، اعتقاد شما به وجود مانع بر اين راه است. به همين دليل راه را اشتباه مي رويد و گرفتار مشكل مي شويد. الهی قمشه ای