يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - 18 Aug 2019
تاریخ انتشار :
دوشنبه ۶ دی ۱۳۸۹ / ۱۰:۳۱
کد مطلب: 1953
۰

آغاز انتخاب محل تحصیل داوطلبان دکتری تخصصی پزشکی/ آزمون شفاهی از 11دی

پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی و بهداشت، طب سنتی و مواد دندانی از امروز 5 دی تا ساعت 23 فردا 6 دی فرصت دارند نسبت به انتخاب اولویت محل تحصیل خود از طریق اینترنت اقدام کنند.
به گزارش خبرنگار مهر، این افراد باید از فرم مربوطه پرینت گرفته و به همراه خود داشته باشند و آن را در مرحله آزمون شفاهی ارائه کنند. پذیرفته شدگان مرحله اول این دوره از آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) باید در روزهای 11 تا 14 دی ماه برای آزمون شفاهی به مراکز اعلام شده مراجعه کنند. غیبت یا عدم شرکت داوطلبان در آزمون مرحله دوم (مصاحبه) به هر دلیل به منزله انصراف بوده و انجام مصاحبه مجدد برای این داوطلبان امکان‌پذیر نیست. داوطلبان هر رشته باید بر اساس برنامه زمان بندی اعلام شده در دو نوبت صبح و عصر در بخش آزمون شفاهی حضور یابند. آزمون مرحله دوم شامل بررسی توانائیهای علمی و قدرت انتقال مطالب و ارائه سوابق آموزشی - پژوهشی و تجارب حرفه ای است و داوطلبان لازم است اصل و کپی مدارک مستند دال بر سوابق آموزشی - پژوهشی و تجارب حرفه ای خود را جهت ارائه به هیئت مصاحبه کننده به همراه داشته باشند. کلیه داوطلبان (پذیرفته شده و پذیرفته نشده مرحله اول) می‌توانند کارنامه خود را پس از اعلام نتایج نهایی آزمون در هفته اول بهمن ماه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی دریافت کنند. آزمون دکتری تخصصی پزشکی (Ph.D) علوم پایه پزشکی و بهداشت، طب سنتی و مواد دندانی و متقاضیان اعزام به خارج از کشور در 51 رشته در روز 6 آبان ماه 89 و با رقابت حدود 4 هزار داوطلب برگزار شد و نتایج نهایی آزمون 4 بهمن اعلام می شود.
 
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

چرایی افزایش مصرف «شیشه» در کشور
تصویری که برنامه‌های کودک از زنانگی و مردانگی ارائه می‌کنند
افرادی که پایه بالینی ندارند، نمی‌تواند در کلینیک‌های روانشناسی فعالیت کنند
رتبه ۶ کنکور ریاضی را بهتر بشناسیم
برای شنا کردن به سمت مخالف رودخانه قدرت و جرات لازم است وگرنه هر ماهی مرده ای هم می تواند از طرف موافق جریان آب حرکت کند.