دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - 17 Feb 2020
تاریخ انتشار :
دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۲ / ۱۴:۰۸
کد مطلب: 21211
۰
۱

جدیدترین تغییرات مدیریتی در دانشگاه شهیدبهشتی

جدیدترین تغییرات مدیریتی در دانشگاه شهیدبهشتی
به گزارش مهر، بر اساس حکم دکتر علی اصغر پیوندی، دکتر زرقی به عنوان معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه منصوب شد و همچنین دکتر محمد رحمتی رودسری معاون سابق تحقیقات و فناوری دانشگاه به عنوان مشاور ریاست دانشگاه در امور پژوهشی منصوب شده است.
دکتر افشین زرقی متولد 1346 استاد دانشکده داروسازی است كه دکتری داروسازی خود را در سال 1369 با درجه ممتاز و دوره Ph.D خود را در رشته شیمی دارویی و طراحی دارو از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1375 اخذ کرده و دوره‌های Post doctoral را در دانشگاه‌های Justus Liebig آلمان و Alberta کانادا سپری کرده است.
وی در سال 1385 در سن 38 سالگی به درجه استادی رسید و همچنین مؤلف 130 مقاله ISI ، سه کتاب و حدود 100 خلاصه مقاله در مجامع بین‌المللی است.
همچنین برنده دو دوره جشنواره رازی در سال‌های 1380 و 1385 و 3 دوره استاد نمونه و 7 دوره پژوهشگر برتر دانشگاه است. h-index مقالات وی 17 و مجری 2 طرح کلان ملی در زمینه ساخت دارو است. از سوابق اجرایی دکتر زرقی می توان به 4 سال مدیر گروه، 4 سال معاون پژوهشی دانشکده و 3 سال معاون دبیرخانه شورای تخصصی داروسازی وزارت بهداشت و درمان و 15 سال مشاور علمی کارخانجات داروسازی اشاره کرد و تاکنون حدود 100 طرح تحقيقاتي، 110 پایان‌نامه دکتری حرفه‌ای و 20 پایان‌نامه Ph.D تحت راهنمايي وی به اتمام رسیده است.
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دارای سه پژوهشکده، 37 مرکز تحقیقاتی، یک انستیتو تحقیقاتی و یک مرکز رشد است.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

سلام چرا به وضعیت آموزشکده های فنی با مدیران پیر وفرسوده رسیدگی نمی شود؟مدیران بالای بیست سال ورفتارهای دیکتاتوری عرصه را بر دانشجویان تنگ کرده اند.اموزشکده های فنی که اخیرا به وزارت علوم پیوسته اندمدیران ان نگاه شان به دانشجویان مثل مدیریت دبستان است .لطفا اطلاع رسانی کنیدبه مسئولین وزارت علوم.متشکریم
پیشنهاد تاسیس وزارتخانه سلامت روان، غیرعملی و غیرکارشناسی است
هشدار انجمن علمی روان‌پزشکان ایران نسبت به سلامت روانی مردم
يك روانشناس مطرح در بين نامزدهاي انتخاباتي مجلس تهران
یک دانشمند مدعی ساخت قرص درمان قلب شکسته شد
مانعی برای پرواز آرزوهایت نباش. آسمان همواره پذیرای قاصدک هایی است که امیدهایت را سوار بر آن کرده ای