سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - 19 Mar 2019
تاریخ انتشار :
جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۲ / ۱۳:۴۸
کد مطلب: 21671
۳

"پیامک هایی" که زنان نباید به مردان ارسال کنند!

"پیامک هایی" که زنان نباید به مردان ارسال کنند!
به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ مطالعات اخیر دانشمندان نشان می دهد که این وسیله ارتباطی باعث دور شدن همسران از یکدیگر شده است. موبایل و ارسال پیامک باعث شده تا زنان و مردان نتوانند حرف های دلشان را به یکدیگر بزنند و برای "بیان احساسات" و یا نارضایتی و دلخوری های خود دست به دامن این وسیله شوند.

دانشمندان با انجام آزمایشاتی روی هزاران زوج دریافتند که زنان برای بیان دلخوری های خود دیگر صحبت نمی کنند و معتقدند اثربخشی آن با "اس ام اس" و خواندن پیامک توسط همسرشان بیشتر است این در حالی است که روان شناسان بیان می کنند این وسیله ارتباطی باعث بی اهمیت کردن مسائل مختلف زندگی "زناشویی" توسط طرفین می شود.

گفتنی است زنان و مردان برای احوال پرسی های روزانه و یا گله و شکایت و یا "آشتی" بعد از دعوا نباید عادت کنند از این وسیله برای برقراری ارتباط استفاده کنند زیرا موبایل تنها باعث از بین بردن شجاعت می شود.

نتایج مطالعات نشان می دهند اگر می خواهید همواره برخی از مسائل در زندگی تان اهمیت داشته باشد و اثر آن از بین نرود باید فرصت ها و زمان هایی را در زندگی تنها به صحبت کردن درباره زندگی تان اختصاص دهید.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

این غذاها باعث کاهش استرس می‌شود
بررسی رشد شناختی نوزادان با کمک هوش مصنوعی
تصویری از عادل فردوسی‌پور در جلسه دفاع دکتری
حس حسادت در رابطه عاطفی را چگونه کنترل کنیم؟
سخن گفتن با خدا مانند صحبت کردن با یک دوست پشت تلفن است... ممکن است او را در طرف دیگر نبینیم، اما می دانیم که دارد گوش می دهد...