پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 18 Jan 2018
تاریخ انتشار :
شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۲ / ۱۳:۱۲
کد مطلب: 21910
۰

تعطیلی پنجشنبه ها علت تعطیلی 7 هزار رشته محل

رایگان بودن خدمات نقل و انتقال دانشجویان
تعطیلی پنجشنبه ها علت تعطیلی 7 هزار رشته محل
به گزارش مهر، حمید میرزاده یکی از علل عمده تعطیلی 7 هزار رشته محل دانشگاه آزاد اسلامی در کشور را تعطیلی پنجشنبه ها و کاهش جمعیت دانشجویی اعلام کرد و گفت: تعداد زیادی از دانشجویان و اساتید را به دلیل تعطیلی پنجشنبه ها از دست داده ایم و ادامه این تعطیلی به مصلحت دانشگاه نیست.

میرزاده در واکنش به تقاضای رفع ممنوعیت جنسیتی برای برخی رشته ها، گفت: قانون هیچ ممنوعیت جنسیتی برای جذب دانشجو در رشته ها در نظر نگرفته و همه 19 هزار رشته محل دایر در دانشگاه آزاداسلامی بدون محدودیت جنسیتی تصویب شده اند. وی از "امین" خیر دانشگاه سازی که تاکنون حدود 30 میلیارد تومان برای دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان انار کمک کرده اند تجلیل و قدردانی کرد و قول رسیدگی سریع به مشکلات واحدهایی را که با کمکشان تاسیس شده اما هنوز راه اندازی نشده اند، در اولین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی داد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی درباره نقل و انتقالات و مهمانی دانشجویان، تاکید کرد: در بحث نقل و انتقالات دست های پنهان و آلوده ای است که از این مسئله سوء استفاده می کنند و این واسطه ها شناسایی و دست آنها قطع خواهد شد.

میرزاده ادامه داد: ارائه تمامی خدمات به دانشجویان و اساتید در دانشگاه آزاد اسلامی صد در صد رایگان بوده و هیچ گونه وجهی برای ارائه خدمات به ویژه در بحث نقل و انتقالات و مهمانی دانشجویان دریافت نمی شود. اگر تاکنون وجهی از این بابت پرداخت کرده می تواند با مراجعه حضوری یا ارسال نامه به ایمیل شخصی اینجانب به آدرس mirzadehe@iau.ac.ir موضوع را مطرح کرده و اطمینان داشته باشد که تنبیه فرد متخلف و بازگرداندن وجه پرداختی موضوع را دنبال و رسیدگی خواهیم کرد.
وی ادامه داد: نرم افزاری آماده شده که دانشجویان و اساتید می توانند بطور مستقیم درخواست مهمانی و انتقال را داده که خود به خود دست واسطه ها قطع و روند رسیدگی به تقاضای دانشجویان تسهیل می شود.
نام شما

آدرس ايميل شما

پاسخ به ۱۳ سوال رایج درباره سونوگرافی
چالش نوجوانی یا مرگ تدریجی
دختران جوان به هیچ وجه سراغ بازیگری نروند
چه متخصصی چه بیماری ای را درمان می کند؟ فرق فلوشیپ با فوق تخصص!
وقتی خدا مشکلات تو رو حل می کنه تو به توانایی های او ایمان داری. وقتی خدا مشکلاتت رو حل نمی کنه او به توانایی های تو باور داره...