شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 16 Dec 2017
تاریخ انتشار :
شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۲ / ۱۲:۰۷ -
22 Feb 2014
کد مطلب: 22489
۱
۴

آغاز مرحله دوم ثبت نام "کنکور ۹۳" / امکان ویرایش اطلاعات برای داوطلبان

دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران گفت: پس از انجام مرحله اول ثبت نام آزمون سراسری سال ۹۳ که در تاریخ ۱۶ آذرماه انجام شد ۸۹۷ هزار و ۵۰۸ نفر ثبت نام کردند و مرحله دوم ثبت نام از امروز شنبه سوم اسفند ماه آغاز و تا روز شنبه ۶ اسفند ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

وی افزود: کلیه کسانی که به هر دلیلی موفق به ثبت نام در آزمون سراسری نشده‌اند، می‌توانند در تاریخ اعلام شده با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www. sanjesh. org مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی همچنین گفت: داوطلبانی هم که قبلا ثبت نام کرده‌اند می‌توانند در صورت لزوم برای ویرایش اطلاعات ثبت نام خود از روز شنبه (۳اسفند) تا سه‌شنبه (۶ اسفند) با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.

وی با اعلام این خبر تصریح کرد: کارت شرکت در آزمون سال ۹۳ اول تیرماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و این آزمون در روزهای ۵ شنبه (پنجم تیر ماه) و (جمعه ۶ تیرماه) و صبح شنبه (۷ تیرماه) برگزار می‌شود.
وی افزود: نتایج اولیه این آزمون در هفته دوم مرداد به صورت کارنامه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و پس از انتخاب رشته داوطلبان با توجه به نتیجه آزمون نتایج نهایی آزمون متمرکز نیمه دوم شهریور و نتایج نهایی آزمون متمرکز نیمه اول مهر ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.
نام شما

آدرس ايميل شما

زهرا گهماسبی
سلام کسی که شرکت کرده برای بار دوم هم میتونه شرکت کنه و بره سر جلسه
بله
حمیدی
باسلام
من ثبت نام کردم اما پرینت نگرفتم الان میتونم پرینت ثبت نام رو بگیرم؟ لطفاراهنمای کنید
باتشکر
مصطفی غلامی
Iran, Islamic Republic of
سلام من هنگام ثبت نام برای کنکور از سهمیه ایثارگری را ثبت نکردم در صورتی که پدرم 25 ماه در جبهه خدمت کرده بود . آیا الان می توانم با مراجهه به سازمان سنجش اطلاعات خود را درست کنم ؟
چطور شکست عشقی خود را فراموش کنیم؟!
ریشه های حسادت چیست ؟ درمان حس حسادت
۵ ویژگی زنان که برای مردان جذاب است!
روانشناسی تمسخر و شوخی!
وقتی خدا مشکلات تو رو حل می کنه تو به توانایی های او ایمان داری. وقتی خدا مشکلاتت رو حل نمی کنه او به توانایی های تو باور داره...