چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ - 23 Oct 2019
تاریخ انتشار :
سه شنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۳ / ۰۰:۴۰
کد مطلب: 24202
۰

یک سوم کارمندان به دلیل افسردگی وظایف خود را به سختی انجام می دهند

یک سوم کارمندان به دلیل افسردگی وظایف خود را به سختی انجام می دهند
به گزارش ایرنا از دیلی میل، این مطالعه نشان داد که 83 درصد از این افراد احساس تنهایی و یا منزوی بودن می کنند. همچنین این نظر سنجی نشان داد که تنها نیمی از افرادی که احساس تنهایی و یا منزوی بودن می کنند به یک همکار اطمینان کرده و اسرار خود را با او در میان می گذاشتند و 71 درصد اظهار داشتند که صحبت کردن درباره وضعیتشان با یک همکار به آنها کمک کرده بود که احساس بهتری داشته باشند.

در این نظرسنجی آنلاین که توسط موسسه خیریه انجمن افسردگی به مناسبت هفته آگاهی از افسردگی انجام شد هزار و 200 نفر مورد بررسی قرار گرفتند. در این نظر سنجی همچنین تاکید شده است که لازم است کارمندان وضعیت افسردگی خود را بهتر بشناسند. همچنین این نظر سنجی بر ضرورت حمایت از کارمندان مبتلا به افسردگی تاکید دارد.

گزارش دیگری که توسط سران کسب و کار منتشر شده است نشان می دهد که چگونه شرکت های بزرگ از جمله رویال میل و غیره با اجرای سیاست های جدیدی برای فعال کردن حمایت های ساختاری، به کارمندان افسرده خود کمک می کنند.

یکی از معاونان این شرکت می گوید: ما به شدت معتقدیم که توجه به افسردگی از طریق اجرای سیاست های سلامت روان به کسب و کار و کارمندان ما کمک می کند.
وی افزود: ما پایگاه اینترنتی را راه اندازی کرده ایم که به افراد افسرده این امکان را می دهد تا رایگان و راحت نظرات خود را بیان کرده و در فعالیت های محلی شرکت کنند؛ این ارتباطات به توقف احساس تنهایی و منزوی بودن کمک می کند.
هفته آگاهی از افسردگی که توسط اتحادیه افسردگی سازمان دهی شده است تا شنبه هفته آینده ادامه دارد.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

ساده‌ترین راهکار برای یادگیری جدول تناوبی
علائمی که می‌گویند همسرتان اضطراب دارد
نحوه برخورد با افراد خودشیفته از نظر یک روانشناس
هزینه بالای خدمات روان شناسی چه اثری بر جامعه خواهد داشت؟
زبان هیچ استخوانی ندارد اما آنقدر قوی هست که بتواند قلبی را بشکند. پس مراقب حرف هایتان باشید.