جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ - 10 Jul 2020
تاریخ انتشار :
جمعه ۱۹ فروردين ۱۳۹۰ / ۱۰:۵۴
کد مطلب: 2652
۰

راه اندازی مدرسه فیزیک بهداشت در دانشگاه صنعتی امیرکبیر

استاد فیزیک بهداشت پرتوهای دانشگاه صنعتی امیرکبیر از آخرین اقدامات برای تجهیز مدرسه "فیزیک بهداشت ایران" خبر داد و گفت: پذیرش اولین گروه آموزشی این مدرسه بزودی آغاز می شود.
مهدی سهرابی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد وضعیت فعلی راه اندازی مدرسه فیزیک بهداشت ایران در دانشگاه امیرکبیر اظهار داشت: هم اکنون در حال تجهیز این مدرسه و برنامه ریزی برای برگزاری دوره های مختلف آموزشی در حوزه های مختلف پزشکی، صنعتی و انرژی هستیم. وی با اشاره به طی مراحل برنامه ریزی برای برگزاری دوره های آموزشی مدرسه فیزیک بهداشت ایران و کاربردهای مختلف آن تاکید کرد: پذیرش گروههای آموزشی بزودی آغاز خواهد شد و فعالان حوزه فیزیک بهداشت و دزی متری پرتوها می توانند در دوره های مختلف کوتاه مدت یک هفته ای، دو هفته ای و یک ماهه شرکت کنند.
 
سهرابی اضافه کرد: با آغاز به کار مدرسه فیزیک بهداشت ایران برنامه های گسترده ای با هدف آموزش تخصصی برای پزشکان رادیولوژیست، پزشکان هسته ای، متخصصان رادیوتراپی، مسئولان فیزیک بهداشت دانشگاهها، مسئولان اورژانس و گروههای آتش نشانی و حوادث غیرمترقبه در نظر گرفته خواهد شد.
 
استاد فیزیک بهداشت پرتوهای دانشگاه صنعتی امیرکبیر خاطرنشان کرد: در این مدرسه، دانشجویان دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در گرایش های مختلف هسته ای در زمینه فیزیک پرتوها و اثرات آن نیز آموزش می بینند.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

نگاهی به نظریه فرانکل در روانشناسی دین
چه کنیم قضاوت دیگران برایمان مهم نباشد؟
بازار مکاره مشاوره‌های مجازی
ترامپ مانند دوران کودکی به دنبال جلب توجه است
نور خیابان بر خواب و سلامت روان نوجوانان تاثیر دارد
شرحی بر نظریه های رشد اخلاقی
چه کسانی احساس «شرم سمی» دارند؟
درباره‌ هورمون نوراپی‌نفرین و فواید آن
بدن های رنجیده
ارثی به جامانده از اجداد: خجالتی و کم رو بودن
فوق‌ تخصص بیماری‌های عفونی: ماسک پارچه‌ای بزنید؛ همین!
جزئیات برگزاری آزمون دکتری اعلام شد/ زمان توزیع کارت
در نهان به آنان دل می بندیم ؛ که دوستمان ندارند و در آشکار از آنان که دوستمان دارند غافلیم شاید این است دلیل تنهایی ما... دکتر علی شریعتی