يکشنبه ۵ فروردين ۱۳۹۷ - 25 Mar 2018
تاریخ انتشار :
دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۳ / ۱۸:۲۴
کد مطلب: 28546
۰

آمار نگران‌کننده کودک‌آزاری در آمریکا

آمار نگران‌کننده کودک‌آزاری در آمریکا
تحقیقات دانشگاه «ییل» در آمریکا نشان می‌دهد، 12 درصد از کودکان زیر 18 سال آمریکایی انواع مختلفی از بدرفتاری‌ها و آزار و اذیت‌های جسمی و روانی شامل بی‌توجهی و نادیده‌ گرفته شدن، و سوءرفتارهای جسمی، جنسی و عاطفی را تجربه می‌کنند. با این حال برخی کارشناسان تاکید دارند که آمار واقعی به مراتب بیش از آماری است که این دانشگاه منتشر کرده است.

بررسی‌های این دانشگاه همچنین نشان می‌دهد وضعیت این آزار و اذیت‌ها برای کودکان سیاه پوست و آمریکایی تبار به مراتب بدتر است.
از هر پنج کودک سیاه پوست آمریکایی و همچنین از هر هفت کودک بومی آمریکا،‌ یک کودک این آزار و اذیت‌ها را تجربه می‌کند.

به گزارش ایسنا به نقل از مدیکال اکسپرس، تحلیل داده‌های به دست آمده از سال‌های 2004 تا 2011 نشان می‌دهد بیش از پنج میلیون و 600 هزار کودک آمریکایی در این بازه زمانی تحت آزار و اذیت‌های مختلفی قرار گرفته‌اند. با این حال برخی از کارشناسان معتقدند این آمارها بسیار بیشتر از رقمی است که این دانشگاه اعلام کرده است. در واقع بدرفتاری با کودکان از هر نوع در زمره‌ی نگرانی‌های اساسی در خصوص سلامت عمومی کودکان است که بر سلامت جسم و روح آن‌ها تاثیر سوء دارد و این بدرفتاری‌ها عامل خطرناکی در بروز مشکلات جسمی و روانی در طول زندگی آن‌ها است.
نام شما

آدرس ايميل شما

پماد کلوتریمازول چیست و چه عوارضی دارد؟
شروع روز کاری پیش از ساعت ۱۰ صبح «شکنجه» است!
دانش‌آموزان به سمت بی مسئولیتی گرایش پیدا کرده‌اند
21 مارس روز جهانی سندرم داون
اغلب وقتی امیدت رو از دست می دی و فکر می کنی که این اخر خطه، خدا از بالا بهت لبخند می زنه و میگه: آرام باش عزیزم، این فقط یک پیچه نه پایان...