چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - 13 Nov 2019
تاریخ انتشار :
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۳ / ۲۰:۰۳
کد مطلب: 28763
۰
نتایج یک مطالعه در انگلیس نشان داد

مفاهیم دروس مدرسه برای والدین دشوار شده است

به گزارش ایسنا، دو سوم از والدین نمی‌توانند برای انجام تکالیف فرزندانشان به آنها کمک کنند و اغلب مادران و پدران معتقدند ریاضی و علوم سخت ترین درس‌ها در این میان هستند و جبر و مثلثات نیز بسیار دشوار و درس تاریخ نیز بسیار گیج کننده شده است.

در این تحقیق نیمی از والدین اعلام کردند که برای کمک به فرزندشان مجبور شده‌اند به جستجوی اطلاعات بیشتر در موتور جستجوی گوگل بپردازند. پژوهشگران با مطالعه 2000 پدر و مادر به این نتیجه رسیدند که تکالیف درسی دانش آموزان بسیار سخت بوده و زمانیکه آنها قادر به پاسخگویی به فرزندشان نیستند خجالت زده می‌شوند.
این مطالعات همچنین نشان داد زمانیکه بحث کمک به فرزندان مطرح می‌شود، میان والدین دانش آموزان فضای رقابتی به وجود می‌آید. به گزارش ایسنا به نقل از دیلی میل، بیش از یک سوم والدین انگلیسی نیز نگران وضعیت تکالیف فرزندشان در مدرسه و برخورد معلم‌ها بودند و به دنبال این موضوع اعتماد به نفس پایینی داشتند.
10 موضوع درسی که والدین انگلیسی در این تحقیق آنها را در زمره سخت‌ترین درس‌ها تقسیم بندی کرده‌اند عبارت از جبر، کسر، مثلثات، قضیه فیثاغورس، نسبیت، تاریخ، بخش پذیری، جنگ‌های داخلی آمریکا، جدول تناوبی، اجزای اتم هستند.
بیش از نیمی از والدین در این تحقیق اعلام کردند که برای کمک به فرزندشان به خصوص در زمینه ریاضیات تلاش بیشتری خواهند کرد چرا که مسئولیت بیشتری در این زمینه دارند.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

فارغ‌التحصیلي پسر اعجوبه ۹ ساله از دانشگاه !
غذاهایی که سرماخوردگی‌ را بدتر می‌کند
علت گریه‌های بی‌وقفه کودکان در شب چیست؟
کمی با من حرف بزن!
مردم هرگز خوشبختی خود را نمیشناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلو دیدگان آنهاست به داشته هاي خود عميق تَر نگاه كنيم