پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 14 Dec 2017
تاریخ انتشار :
يکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۳ / ۱۴:۱۸ -
18 Jan 2015
کد مطلب: 28772
۲
معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان خبر داد:

آغاز ثبت نام دانش آموزان در آزمون المپیادهای علمی کشور + لينك ثبت نام

آغاز ثبت نام دانش آموزان در آزمون المپیادهای علمی کشور + لينك ثبت نام
به گزارش میگنا به نقل از مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان، ساعی دهقان با اشاره به این که مرحله اول آزمون المپیادهای علمی کشور امسال با همکاری مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش و ادارات کل آموزش و پرورش استان ها برگزار می شود، افزود: آزمون های المپیاد از روز سه شنبه 28 بهمن ماه با آزمون المپیاد کامپیوتر آغاز و بعدازظهر روز جمعه اول اسفند ماه با آزمون المپیاد ادبی پایان می پذیرد .

معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان تصریح کرد: دانش آموزان پایه اول با هر شرایطی مجاز به ثبت نام آزمایشی در آزمون مرحله اول المپیادها هستند و در صورت قبولی به مرحله دوم راه می یابند اما حاضرین در دوره آموزش تابستانی صرفاً از دانش آموزان واجد شرایط پایه های دوم و سوم برگزیده خواهند شد.
معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان در مورد نحوه ثبت نام دانش آموزان داخل و خارج از کشور نیز گفت: ثبت نام دانش آموزان داخل کشور در آزمون های سال جاری همانند گذشته صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق سامانه نام نویسی الکترونیکی دانش آموزان (سناد) به نشانی : http://www.sanaad.medu.ir انجام می شود و دانش آموزانی که در مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور تحصیل می کنند می باید برای ثبت نام به نشانی http://sanaad.medu.gov.ir مراجعه کنند.
وی آخرین مهلت ثبت نام را پایان وقت اداری روز شنبه چهارم بهمن ماه اعلام کرد و افزود: مهلت ثبت نام قابل تمدید نیست.
ساعی دهقان از علاقه مندان به شرکت در آزمون های المپیاد خواست، ضمن مطالعه دقیق دستورالعمل اجرایی آزمون، آگاهی کامل از جزئیات و نحوه ثبت نام اینترنتی و توجه به این نکته که سال جاری هیچ نوع پرداختی به غیر از پرداخت از طریق درگاه بانکی معرفی شده در بخشنامه امکان پذیر نیست و ثبت نام غیر اینترنتی نخواهیم داشت .
همچنین با توجه به امکان تراکم در روزهای آخر، داوطلبین در اولین فرصت با مراجعه به سامانه اعلام شده، نسبت به ثبت نام اینترنتی اقدام نمایند.
شایان ذکر است؛ کارت ورود به جلسه آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور، یک هفته قبل از برگزاری اولین آزمون از طریق سامانه سناد توزیع خواهد شد.
-
دریافت فایل دستورالعمل ثبت نام المپیادهای علمی کشور
نام شما

آدرس ايميل شما

ریشه های حسادت چیست ؟ درمان حس حسادت
۵ ویژگی زنان که برای مردان جذاب است!
روانشناسی تمسخر و شوخی!
چرا وقتی در صف می ایستیم عصبانی می شویم
کسانی که شما را دوست دارند حتی اگر هزار دلیل برای رفتن وجود داشته باشد هرگز رهایتان نخواهند کرد، آنها یک دلیل برای ماندن خواهند یافت.