يکشنبه ۵ فروردين ۱۳۹۷ - 25 Mar 2018
تاریخ انتشار :
يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۳ / ۱۸:۳۹
کد مطلب: 28900
۱

ترور مدیر یک مدرسه در سیستان و بلوچستان

مهر: رییس روابط عمومی سازمان آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان با تایید این خبر گفت: کمال گمشادزهی مدیر مدرسه شهید قلنبر شهرستان سراوان مقارن ساعت ۶.۳۰ دقیقه صبح امروز در حال عزیمت به محل کار خویش مورد هدف اشرار مسلح و ناشناس قرار گرفت.
 
علی مرادی گفت: مدیر این مدرسه به دلیل اصابت ۶ گلوله به ناحیه شکم و لگن پس از انتقال به بیمارستان رازی شهرستان سراوان ساعاتی پیش جان به جان آفرین تسلیم کرد.
 
او گفت: کمال گمشادزهی مدیر مدرسه شهید قلنبر سراوان دارای ۸ سال سابقه خدمت بود و پیش از این در شهرستان سرباز خدمت می کرد و مدت دو سال بود که به صورت انتقال موقت در شهرستان سراوان مشغول به کار شده بود.
 
او گفت: وی دارای مدرک فوق لیسانس در رشته معارف بود و در دانشگاه آزاد سراوان نیز تدریس می کرد.
 
هدایت الله میرمراد زهی، نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی نیز در این خصوص گفت: این اقدام در محل ورودی مدرسه رخ داده است و پیگیری‌های لازم در خصوص شناسایی عوامل این ترور با نیروهای امنیتی شهرستان و استان انجام شد که بنا بر اخبار اولیه، ضاربان این حادثه شناسایی شدند.
 
از ابتدای سال تا کنون چهار معلم از جمله عیسی شهرکی، جواد نوروزی، رضا سرگزی و کمال گمشادزهی در مناطق جنوبی سیستان و بلوچستان به دلیل حملات مسلحانه جان خود را از دست دادند که سه حادثه در شهرستان سراوان رخ داده است اما این حادثه بنا به گفته مسئولان محلی در پی درگیری طایفه‌‌ای رخ داده است.
 
شهرستان سراوان بیش از 200 کیلومتر مرز زمینی مشترک با کشور پاکستان دارد و در 345 کیلومتری زاهدان (مرکز استان سیستان و بلوچستان) واقع شده است.
نام شما

آدرس ايميل شما

پماد کلوتریمازول چیست و چه عوارضی دارد؟
شروع روز کاری پیش از ساعت ۱۰ صبح «شکنجه» است!
دانش‌آموزان به سمت بی مسئولیتی گرایش پیدا کرده‌اند
21 مارس روز جهانی سندرم داون
هیچگاه نمی توانید یک اشتباه را دو بار مرتکب شوید چرا که بار دوم دیگر آن یک اشتباه نیست بلکه یک "انتخاب" است.