سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - 12 Nov 2019
تاریخ انتشار :
شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ / ۱۶:۳۲
کد مطلب: 29907
۰
اردیبهشت ماه آینده در تهران

کنگره سالانه جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران برگزار می‌شود

کنگره سالانه جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران برگزار می‌شود
دکتر ایرج خسرونیا، رییس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران با اعلام این خبر افزود: در این کنگره با توجه به شیوع دیابت و سرطان ها در کشور، بخش عمده ای از سخنرانی ها به سمپوزیوم ها به این دو موضوع اختصاص دارد.

وی تصریح کرد: همچنین 4 سخنرانی جامع با موضوعات اخلاق در پزشکی؛ دیابت، استئوآرتریت و غدد از سوی چهره های به نام و استادان مطرح کشور برگزار خواهد شد. دکتر خسرونیا با اشاره به اینکه در بیست و ششمین کنگره جامعه پزشکان متخصص داخلی 50 مقاله که حاصل فعالیت های تحقیقاتی از دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور است، توسط استادان دانشگاه ها به صورت سخنرانی و 140 مقاله از آخرین پژوهش های علوم پزشکی کشور به صورت پوستر ارایه می شود، یادآور شد: از جمله مباحث برجسته این کنگره، موضوعات مربوط به سیستم گوارش است که در آن مقالاتی با عناوین گوارش و خون، سندرم روده تحریک پذیر، مطرح شده، همچنین تازه های مربوط به روماتولوژی و اعصاب نیز در قالب مقاله عرضه خواهد شد.

رییس بیست و ششمین کنگره سالانه جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران از برپایی 8 سمپوزیوم با حضور استادان دانشگاه های مختلف کشور خبر داد، اظهار داشت: سمپوزیوم گوارش به موضوع هپاتیت B و سمپوزیوم قلب به موارد جالب این رشته اختصاص دارد. همچنین سمپوزیوم های غدد و ریه، لوپوس، پزشکی قانونی و سمپوزیوم خون، احیا و عفونی از دیگر سمپوزیوم های این کنگره چهار روزه را تشکیل می دهد که در سمپوزیوم عفونی موضوع " آبولا " و " کرونا " مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

وی از طرح مشکلات پزشکان داخلی در این کنگره به ویژه در زمینه های مربوط به تعرفه ها، مالیات و مسایل شغلی مربوط به فعالیت متخصصان داخلی در بیمارستان ها به عنوان دیگر مواردی نام برد که قرار است در این کنگره مورد بحث، بررسی و هم اندیشی متخصصان امر قرار گیرد.

دکتر خسرونیا ادامه داد: متخصصان داخلی، فوق تخصص های داخلی، پزشکان و جراحان عمومی، متخصصان کودکان، آسیب شناسان و رادیولوژیست ها، مخاطبان این کنگره را تشکیل می دهند که شرکت آنان در این کنگره دارای 18 امتیاز بازآموزی است. همزمان با برپایی بیست و ششمین کنگره سالانه جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران ، نمایشگاه تجهیزات پزشکی برگزار می شود که در آن جدیدترین داروها و تجهیزات پزشکی به متخصصان عرضه می شود. علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی اینترنتی WWW.DAKHELI.ORG مراجعه کرده یا با شماره تلفن 88014005 تماس حاصل کنند.
-
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

استادی محبوب و موثر در اتصال مدیریت کشور به نظام روانشناسی
دیر شام خوردن چه عوارضی دارد؟
اعلام آمادگی روانپزشکان برای شهادت دادن در روند استیضاح ترامپ
«روان شناسی» رشته محبوب علوم انسانی ها در کنکور 98
خوشبختی یعنی بدست آوردن یک زندگی و تقسیم آن با دیگران!