دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 11 Dec 2017
تاریخ انتشار :
چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ / ۱۰:۴۵ -
18 Mar 2015
کد مطلب: 29975
۳
۲
3 کشته و 407 مجروح در چهارشنبه‌سوری 93

تصاوير/ وحشتناک ترین مصدوم چهارشنبه سوری+16

مصدومان شب چهارشنبه آخر سال ۹۳
مجتبی خالدی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین آمار مصدومان و کشته شدگان حوادث چهارشنبه سوری در کشور، اعلام کرد: تا صبح امروز 407 تن در حوادث چهارشنبه سوری مصدوم شده‌اند.
وی با بیان این‌که متأسفانه 3 تن نیز در پی این حوادث جان خود را از دست داده‌اند، گفت: یکی از این حوادث مربوط به نوجوان 14 ساله‌ای در تهران بوده، دیگری نیز جوان 17‌ ساله‌ای در ورامین و سومی نیز مربوط به جوانی 18 ساله در کرج بوده است . متاسفانه دو جان باخته 17 و 18 ساله در پی انفجار مواد محترقه در دستشان جان خود را از دست دادند.
سخنگوی اورژانس کشور در خصوص وضعیت مصدومان نیز اظهار کرد: از میان 407 مصدومی که تا این لحظه به ما گزارش شده است 35 نفر زن بودند. به گفته خالی، چهار تن از حادثه دیدگان در ICU هستند که یک تن از آنها در گنبد و 3 تن دیگر در تهران مورد مداوا قرار گرفته‌اند.
22 مورد قطع عضو و 2 مورد تخلیه چشم
خالدی با بیان این‌که در حوادث این شب 22 مورد قطع عضو داشته ایم، اظهار کرد: دو مورد نیز تخلیه چشم در شهرستان‌های گنبد و کرج گزارش شده است.

خالدی با اشاره به شهرهای دارای بیشترین حوادث در چهارشنبه سوری امسال،‌ گفت: تهران و پس از آن شیراز شهرهایی هستند که برابر گزارش‌های واصله به ما بیشترین حوادث چهارشنبه سوری را به خود اختصاص داده‌اند.
سخنگوی اورژانس کشور با بیان اینکه آمار فعلی قطعی نیست و امکان افزایش آن وجود دارد، خاطرنشان کرد: هنوز برخی از مراکز درمانی کوچک آمار خود را به مراکز اورژانس ارائه نداده‌اند از این‌رو احتمال افزایش این آمار وجود دارد.

-
-
-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-
نام شما

آدرس ايميل شما

فرشاد
Germany
همه اینها یه طرف اون دختر بچه که لباس سبز پوشیده به طرف .. آخه دختر چه گناهی کرده که میخواسته بره بیرون آتیش بازی رو تماشا کنه که زدید ناکارش کردید!!!!
شب چهار شنبه سوری با جنگ داخلی هیچ فرقی نداره!! همدیگرو میزنیم ناکار میکنیم اسمشم میذاریم جشن!!! (میخواستم چنین جشنی نباشه!!! والا)
میدونید هر ساله در ابران چی خنده دار و متاسفانه تاسف باره؟!؟!؟ چند کشته و چند مورد قطع عضو و صدها زخمی !!!! انگار جنگه !!! یگه هیچی نمیگم خوتون درک میکنید حرفمو!!!
عزیزان همه اینها دست خودمونه! بس کنیـــــــد خواهشا
جالب اینجاس هرساله خودمون میدونیم تو این شب تلفات میدیم اما جلوشو نمیگیریم.. کشورهای دیگه ببینن فکر میکنن ما جنگ داخلی داریم !! البته اینم بگم این کار با جنگ داخلی فرق آنچنانی نداره. خودمون به خودمون و همشریامون صدمه میزنیم.. مگه حتما باید با اسلحه حمله کرد؟!!!
Romania
یعنی این چهارشنبه سوری اصلا هیچ جنبه مثبت نداره همش حادثه بود...
روانشناسی تمسخر و شوخی!
چرا وقتی در صف می ایستیم عصبانی می شویم
وظیفه و نقش پدر د‌ر تربیت فرزند‌ان
مناسبت ترین زمان ها برای دریافت وعده های غذایی و کاهش وزن
بادها می وزند، عده ای در مقابل آن دیوار می سازند و تعدادی آسیاب به پا می کنند