شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ - 24 Aug 2019
تاریخ انتشار :
يکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴ / ۱۷:۴۸
کد مطلب: 31116
۱
دکتر علوی فاضل خبر داد:

برگزاری آزمون ارشد دانشگاه آزاد در روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه

برگزاری آزمون ارشد دانشگاه آزاد در روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه
به گزارش آنا، دکتر علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص زمان برگزاری آزمون کار‌شناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی گفت: آزمون کار‌شناسی ارشد سال ۱۳۹۴ در دو نوبت صبح و عصر روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه مورخ ۷، ۸ و ۹ خرداد ماه در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
وی افزود: داوطلبان می‌توانند از ساعت ۱۱ صبح روز یکشنبه با مراجعه به پایگاه اینترنتی azmoon.org و وارد کردن اطلاعات ثبت نام، برگه ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

علوی فاضل تأکید کرد: چنانچه داوطلبان در برگه ورود به جلسه مغایرتی از لحاظ مشخصات فردی، عکس، سهمیه، زبان و غیره ملاحظه کردند، باید به باجه‌های رفع نقص که در حوزه‌های برگزاری وجود دارد، مراجعه کنند.
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص زمان رفع نقص برگه‌های ورود به جلسه گفت: زمان رفع نقص برگه‌های ورود به جلسه روزهای دوشنبه ۴/۳/۹۴، سه شنبه ۵/۳/۹۴ و چهارشنبه ۶/۳/۹۴ از صبح ساعت ۹ الی ۱۳ و بعدازظهر از ساعت ۱۴ الی ۱۸ است.

وی در پایان افزود: داوطلبان مـی تـواننـد جهت دریافت جزییات اطلاعات برگه ورود به جلسه به سـایت www. pubr-azmoon. com مراجعه و نسبت به دانلود این اطلاعیه اقدام کنند.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

معجزه ارتباط پدربزرگ و مادربزرگ ها با نوه ها
همسرتان را چقدر می‌شناسید؟
راهکاری برای کاهش پرخاشگری و افزایش سلامت روانی سربازان
چه بخوریم که قلب‌مان سالم بماند؟
سخت است حرفت را نفهمند سخت تر این است که حرفت را اشتباهی بفهمند حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد وقتی این همه آدم حرفش را که نفهمیده اند هیچ اشتباهی هم فهمیده اند. دکترعلی شریعتی