جمعه ۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - 20 Sep 2019
تاریخ انتشار :
جمعه ۸ خرداد ۱۳۹۴ / ۱۱:۱۷
کد مطلب: 31200
۱
دکتر منادی در هفتمین جلسه هیأت امنای آذربایجان شرقی خبر داد:

دانشگاه آزاد اسلامی در کربلا تأسیس می‌شود

به گزارش آنا ، دکتر منادی در هفتمین جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و نیمه شعبان گفت: تزئین و آئین های جشن در نیمه شعبان باید پررنگ تر شود و این وظیفه دانشگاه ها و روحانیت و مسئولین است تا در دانشگاه‌ها برای جوانان بحث های مهدویت و فرهنگ انتظار را تبیین نمایند.

دکتر منادی افزود: اعضای هیأت امنا افرادی صالح با قول و فعل و عمل نیک هستند و این مایه افتخار است و جای شکر دارد و افتخار دارد که در حکومت، جامعه و دانشگاهی اسلامی خدمت می کنیم.

نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیأت امنای استان آذربایجان شرقی تصریح کرد: تأسیس و اخذ مجوز واحد بین المللی در تبریز یکی از اقدامات بزرگ برای استان و شهر بود که بعد از تجمیع واحدهای علوم و تحقیقات درکشور صورت گرفت.

وی افزود: اولین دستاورد واحد بین المللی پس از اخذ مجوز برای واحد بین المللی دانشگاه آزاد اسلامی در تبریز ، همکاری این واحد با دانشگاه عراق و تأسیس واحدی در شهر کربلا و پذیرش دانشجو در رشته های پزشکی و دندانپزشکی می باشد.
دکتر منادی گفت: اخذ مجوز و تأسیس بزرگترین دانشکده دندانپزشکی که در شمال غرب کشور با 120 یونیت، با ظرفیت پذیرش 55 دانشجوی دکترا و 120 دانشجوی بهداشت دهان و دندان، افتتاح بیمارستان 140 تختی امام سجاد(ع) در هفته آینده، ثبت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز به عنوان اولین واحد دانشگاه آزاد اسلامی کل کشور و اخذ مجوز 300 رشته دکترا و کارشناسی ارشد برای دانشگاههای آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی برخی از اقدامات انجام شده در یک سال اخیر می باشد.

در ادامه جلسه وارد دستور کار خود شد و آخرین وضعیت مالکیت اراضی واحدها و مراکز استانی ، تأسیس شهرک های فناور آزاد (شفا)، تعیین نحوه پیشرفت طرح سامانه آزمایشگاههای همکار آزاد (ساها)، تعیین تکلیف مراکز آموزشی که حداقل استاندارهای لازم را ندارند، رأی گیری در امورد اعضای کمیسون دائمی هیأت امنای استان وپیشنهادات کمیسون دائمی مورد بررسی قرارگرفت.
هفتمین جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی با حضور اکثریت اعضا هفتم خردادماه در سالن شمس دانشگاه آزاد اسلامی تبریز تشکیل جلسه داد.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

ترم اولی‌ها چگونه باید وارد دانشگاه شوند؟
با این رفتار‌ها فریاد می‌زنید که آدم خوبی نیستید
ضرورت پوشش بیمه‌ای خدمات روان‌شناسی چیست؟
50 درصد «ام آر آی» های تجویزی غیرضروری است
تا حالا هيچ آدم قوى اى كه گذشته آسونى داشته باشه نديدم .