شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - 7 Dec 2019
تاریخ انتشار :
سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴ / ۱۲:۱۶
کد مطلب: 33677
۰

برگزاری چهارمین کنگره اخلاق پزشکی

برگزاری چهارمین کنگره اخلاق پزشکی
دکتر احسان شمسی گوشکی متخصص اخلاق پزشکی و دبیر اجرایی چهارمین کنگره سالانه اخلاق پزشکی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، بیان کرد: چهارمین کنگره سالانه اخلاق پزشکی با شعار(اخلاق حرفه‌ای ‌از نظر تا عمل) در روزهای ششم تا نهم بهمن 1394در تهران و همچنین نشست خبری این کنگره در هفته آینده برگزار می‌شود و این اولین باری است که نظام پزشکی و وزارت و بهداشت دور یک میز جمع شده‌اند که یک کار ملی انجام شود و این اتفاق خیلی خوبی برای نظام سلامت خواهد بود.
 
وی افزود: این کنگره فرصتی است برای همدلی همه کسانی که برای اعتلای نظام سلامت ایران اسلامی دلسوزانه و امیدوار چشم به آینده‌ای روشن و پرفروغ دارند که در آن هیچ بیماری به جز درد بیماری رنج دیگری نداشته باشد.
 
دکتر شمسی گوشکی مهلت ارسال مقالات را تا پانزدهم آذر 94 اعلام کرد و در خصوص محورهای کنگره تصریح کرد: اخلاق حرفه‌ای و تحول آموزش پزشکی، اخلاق در ارائه خدمات سلامت، اخلاق در پژوهش‌های سلامت و اخلاق در سیاست‌گذاری سلامت را از محورهای اصلی چهارمین کنگره اخلاق پزشکی دانست.
 
دکتر علیرضا ‌پارساپور متخصص اخلاق پزشکی و دبیر علمی چهارمین کنگره اخلاق پزشکی نیز در گفتگو با باشگاه خبرنگاران مطرح کرد: کنگره سالانه اخلاق پزشکی فرصتی است که تمامی صاحب‌نظران حوزه اخلاق پزشکی و علوم پزشکی گرد هم آمده تا بر اصول و تعهدات اخلاقی که ممکن است ‌درگیر و دار سنگین ارائه خدمات سلامت و نیز در غبار زندگی ‌پرفراز و نشیب عصر حاضر از نگاه‌ها مخفی مانده تأکید کنند و در برابر سوالاتی که در اعمال حرفه در حوزه‌های مختلف اخلاق پزشکی با آن مواجه شده‌اند پاسخی یابند.
ورود به سايت اصلي كنگره : اينجا
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

پیش از ازدواج درباره این مسائل با همسر آینده‌تان صحبت کنید
پرسشنامه چندمحوری بالینی میلون (MCMI)
انتصاب یک روان شناس به سمت رئیس روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش
نقش انجمن علمی دانشجویان رشته روانشناسی دانشگاه علامه در خلق ایده‌های نو
سخت است حرفت را نفهمند سخت تر این است که حرفت را اشتباهی بفهمند حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد وقتی این همه آدم حرفش را که نفهمیده اند هیچ اشتباهی هم فهمیده اند. دکترعلی شریعتی