چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - 13 Nov 2019
تاریخ انتشار :
جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴ / ۰۸:۳۶
کد مطلب: 34622
۱

800مقاله منتخب آماده ارائه در چهارمین کنگره بین المللی علوم اعصاب و بالینی

800مقاله منتخب آماده ارائه در چهارمین کنگره بین المللی علوم اعصاب و بالینی
محمدتقی جغتایی رییس کنگره سالانه علوم اعصاب پایه و بالینی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران افزود: 800مقاله از میان مقالات رسیده به دبیرخانه کنگره ، انتخاب شده است تا بصورت سخنرانی و به شکل پوستر، به متخصصان و کارشناسان شرکت کننده ارائه بشوند.

رییس انجمن علوم اعصاب ایران اظهارداشت : مقالات در دو سطح کلی پایه و بالینی از صبح تا عصر در هفت سالن مرکز همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران ارائه خواهند شد.

وی افزود: اساتید و متخصصان ایرانی و خارجی شرکت کننده ، در حوزه سلولهای بنیادی عصبی ، به چگونگی استفاده از سلولهای بنیادی در درمان بیماریهایی مانند سکته مغزی ، ام اس ، پارکینسون و فلج مغزی ، می پردازند.

رییس انجمن علوم اعصاب ایران ادامه داد: مبانی پایه و بالینی بیماری صرع ، در حوزه صرع ، اختلالات تکاملی با تاکید بر بیماری اوتیسم ، چگونگی تشکیل فرآیند ذهن در حوزه فلسفه ذهن چگونگی شکل گیری زبان و گفتار در کودکان و اختلالات مربوط به آن ، در حوزه عصب زبان شناسی و استفاده از کارکردهای عصبی در توانبخشی و انعطاف پذیری مغز ، در حوزه توانبخشی عصبی مورد بحث و بررسی قر ار می گیرند.

جغتایی ، سلولهای بنیادی عصبی ، صرع ، اختلالات تکاملی ، نقشه برداری مغز ، رشد و تکامل کودکان ، فلسفه ذهن ، علوم اعصاب شناختی ، عصب زبان شناسی ، و توانبخشی عصبی را از جمله حوزه های فعالیت این کنگره معرفی کرد.
ورود به سایت کنگره : از اینجــــا
-
-
-
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

کمی با من حرف بزن!
15 سوال کلیدی براي سنجش ازدواج موفق
استادی محبوب و موثر در اتصال مدیریت کشور به نظام روانشناسی
دیر شام خوردن چه عوارضی دارد؟
سخت است حرفت را نفهمند سخت تر این است که حرفت را اشتباهی بفهمند حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد وقتی این همه آدم حرفش را که نفهمیده اند هیچ اشتباهی هم فهمیده اند. دکترعلی شریعتی