شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 16 Dec 2017
تاریخ انتشار :
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴ / ۲۳:۰۳ -
16 Jan 2016
کد مطلب: 35218
۱

وضعیت معلمان بازنشسته در سال 95 به کجا می‌رسد؟

بطحایی معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌و‌گو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: در طرح رتبه بندی که از سال 94 صورت گرفت،‌معلمان بازنشسته را شامل نمی‌شود اما به دنبال این هستیم که بتوانیم نظام پرداخت بازنشستگان را در سال 95 ترمیم کنیم که این هدف دولت برای تمام بازنشستگان است.

وی افزود: در آموزش و پرورش تعدادی نیروی اداری هستند که تحت پوشش طرح رتبه بندی قرار نگرفتند زیرا این طرح فقط برای کسانی است که در قشر معلمین قرار گرفته‌اند و تحت طرح طبقه بندی مشاغل معلمان ارزشیابی می‌شوند، بنابراین نیروهایی که در حوزه‌های اداری، صرفا کار اداری انجام می‌دادند، تحت پوشش این طرح قرار نگرفته‌اند.
بطحایی مطرح کرد: امیدواریم که از سایر فوق‌العاده‌هایی که در قانون خدمات کشوری مانند بند 10 ماده‌ی 68وجود دارد، دولت بتواند با گشایش در خزانه، این فوق‌العاده‌های ویژه را عملیاتی کند تا همکاران اداری نیز شامل این طرح شوند.
نام شما

آدرس ايميل شما

چطور شکست عشقی خود را فراموش کنیم؟!
ریشه های حسادت چیست ؟ درمان حس حسادت
۵ ویژگی زنان که برای مردان جذاب است!
روانشناسی تمسخر و شوخی!
هشدار پلیس؛ بسیاری از جنایتها بدون طرح و نقشه قبلی و صرفا به خاطر همراه داشتن سلاح سرد توسط طرفین درگیری ایجاد می شود، لذا همراه نداشتن سلاح سرد عاملی مهم در کاهش پرونده‌های قتل عمد خواهد بود. باید توجه داشت که حمل چاقو به هیچ عنوان نماد قدرت نیست و تنها موجب دردسر و حوادث اینچنینی می‌شود.