شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 25 Nov 2017
میگنا : معلم یک گنجینه‌ ناب است
تاریخ انتشار :
جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ / ۲۲:۳۷ -
5 Feb 2016
کد مطلب: 35627
۰

كنگره بين‌المللی مديريت درد برگزار شد

كنگره بين‌المللی مديريت درد برگزار شد
به گزارش مهر، در اين كنگره سه روزه كه با همكارى انجمن خون و سرطان اطفال و انجمن‌هاي علمي و مراكز دانشگاهي برگزار شد، موسسه محک به پاسداشت از تدوين، طراحي و راه‌اندازي رشته فلوشيپ درد از متخصصان اين حوزه دكتر شهين آگاه، دكتر فرناد ايماني و دكتر اسداله سعادت نياكي كه از پيشكسوتان فلوشيپ درد در ايران هستند، قدرداني كرد.

دكتر مردآويژ آل‌بويه فوق‌ تخصص خون و آنكولوژى كودكان و عضو هيئت امنا موسسه خيريه محک پيش از اهداي لوح سپاس ضمن ابراز خوشحالي از فراگيرشدن مديريت درد در بيمارستان‌ها گفت: الگو گرفتن از پيشكسوتان و بكارگيري آموزه‌هاي آنها مهم‌ترين وظيفه دانش‌آموختگان رشته‌هاي مختلف تحصيلي است.

در اين مراسم محك، لوح سپاس خود را به اساتيد پزشكي رشته فلوشيپ درد تقديم و از آنها كه با راه‌اندازي اين رشته و آموزش متخصصان زمينه كاهش درد و افزايش كيفيت زندگي در بيماران خصوصا كودكان مبتلا به سرطان را فراهم كرده‌اند، قدردانى نمود.
نخستين كنگره بين‌المللي مديريت درد در سرطان و چهارمين كنگره ملي طب درد در كودكان با هدف تبادل دانش روز و مهارت‌هاي كنترل درد با مراكز و متخصصان علمي معتبر، ایجاد فضایی برای همكاري هر چه بيشتر مراكز علمي و محققان و پزشكان ايران زمين با مراكز و متخصصان در سراسر جهان در محك برگزار شد.

در اين كنگره مباحث فوق‌تخصصي طب تسكيني و طب درد در سرطان با تمركز بر سرطان كودكان مطرح و گروه‌های تخصصی و فوق‌تخصصی پزشکی آخرين دستاوردهاي علمي خود را در اين زمينه عنوان كردند.

كاهش درد و آلام كودكان با بهره‌گيري از دانش روز از جمله دغدغه‌هاي موسسه خيريه محک است كه با اين هدف نخستين بخش درد و مراقبت‌های تسکینی سرطان کودکان در ایران و خاورمیانه را راه‌اندازي كرده است.
نام شما

آدرس ايميل شما

شکست خوردن و زمین خوردن یک اتفاق است تسلیم‌شدن و بلندنشدن یک انتخاب است. نگذار انتخاب‌هایت اسیر اتفاق‌ها شود..!!!