پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 23 Nov 2017
میگنا : معلم یک گنجینه‌ ناب است
تاریخ انتشار :
يکشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴ / ۰۹:۵۳ -
28 Feb 2016
کد مطلب: 35988
۰

فرایند جذب در دانشگاه‌ها از ۱۷ اسفند ۹۴ آغاز می‌شود

حجت الاسلام محمد رضا رضوان طلب رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم گفت: درباره تغییرات امتیازات مقاله برای جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها باید گفته شود که ارائه مقاله همان نقش و معیار قبلی را دارد، اما امتیاز مربوط به مصاحبه علمی که قبلا از سطح کمی برخوردار بود، افزایش یافته است.
 
وی افزود: امتیاز مصاحبه علمی با این هدف افزایش یافت تا در صورتی که داوطلب شرکت کننده، ابعاد دیگری از برتری علمی را داشت، کمیته مصاحبه کننده دانشگاه، این اختیار را داشته باشد تا در فرم مصاحبه علمی امتیاز بیشتری را برای آن لحاظ کند. در واقع این امتیاز به نوعی جایگزین مقاله و برخی از فعالیت های پژوهشی خواسته شده، می شود.
 
رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم با اشاره به فراخوان جذب بهمن ۹۴ در پایان عنوان کرد: ثبت نام در چهاردهمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی (پیمانی و طرح سربازی) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور مربوط به فراخوان بهمن ۱۳۹۴ تا ۳۰ بهمن ۹۴ انجام گرفت و بعد از اتمام مهلت ثبت نام، از ۳ تا ۱۶ اسفند ۹۴ پالایش اولیه صورت گرفته و از ۱۷ اسفند ۹۴ تا ۳۰ اردیبهشت ۹۵ به مدت دو ماه نیم فرآیند جذب در دانشگاه ها آغاز می شود.
نام شما

آدرس ايميل شما

شکست خوردن و زمین خوردن یک اتفاق است تسلیم‌شدن و بلندنشدن یک انتخاب است. نگذار انتخاب‌هایت اسیر اتفاق‌ها شود..!!!