شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 25 Nov 2017
میگنا : معلم یک گنجینه‌ ناب است
تاریخ انتشار :
سه شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۵ / ۱۰:۱۴ -
19 Apr 2016
کد مطلب: 36627
۰

نیمه اردیبهشت پایان زمان ثبت نام برای مدارس فرهنگ

مسعودثقفی سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه ضوابط نسبت به سال گذشته تغییری نداشته است،گفت: ضوابط پذيرش دانش‌آموزان متقاضي ورود به پايه دهم دبيرستان‌هاي فرهنگ شهر تهران در سال تحصيلي 96 ـ 1395 اعلام شد.
بر این اساس پذيرش دانش‌آموزان متقاضي ورود به دبيرستان‌هاي فرهنگ شهر تهران( ويژه رشته ادبيات و علوم انساني) از طريق آزمون ورودي صورت مي گيرد .
ثبت‌نام داوطلبان براي ورود به پايه دهم دبيرستان‌هاي فرهنگ از تاريخ 95/1/28 لغايت 95/2/14 با مراجعه به سامانه www.azmoon.tehranedu.ir امكان پذير است .
گفتنی است كه متقاضيان مجاز مي باشند هنگام ثبت نام بدون محدوديت منطقه اي ، دو اولويت را به ترتيب علاقه از بين دبيرستان هاي فرهنگ در سطح شهر تهران انتخاب نمايند .
همچنين لازم به ذكر است كه آزمون ورودي دبيرستان هاي فرهنگ شهر تهران روز پنجشنبه 95/2/23 رأس ساعت 9 صبح برگزار خواهد گرديد.
داوطلبان براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانند راهنماي ثبت نام را به دقت مطالعه نموده و سپس اقدام به ثبت نام نمايند.
ضوابط و شرایط آزمون ورودی دبیرستان های فرهنگ به شرح زیر است: دانش آموزان این مدارس از بین دانش آموزان پایه نهم براساس آزمون ورودی انتخاب می شوند.
اشتغال به تحصیل در پایه نهم در سال تحصیلی 95-94
کسب حداقل معدل 17 در امتحانات نوبت اول پایه نهم سال تحصیلی 95-94
داوطلبان علاوه بر قبولی در آزمون ورودی دبیرستان های فرهنگ ، جهت ثبت نام در دبیرستان مورد پذیرش می بایست به کسب حداقل معدل 17 در امتحانات پایه نهم نیز شده باشند.در غیر این صورت قبولی آنها در آزمون ورودی کان لم یکن تلقی می شود و اجازه ثبت نام در دبیرستان فرهنگ را نخواهند داشت.
نام شما

آدرس ايميل شما

شکست خوردن و زمین خوردن یک اتفاق است تسلیم‌شدن و بلندنشدن یک انتخاب است. نگذار انتخاب‌هایت اسیر اتفاق‌ها شود..!!!