چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - 13 Nov 2019
تاریخ انتشار :
چهارشنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ / ۱۹:۵۴
کد مطلب: 36658
۱
رییس سازمان بهزیستی کشور خبر داد:

تماس یک میلیون نفر با مرکز جامع خدمات مشاوره ای تهران

میانگین سنی تماس گیرندگان 21 تا 29 سال است
به گزارش ایلنا، انوشیروان محسنی بند‌پی رئیس سازمان بهزیستی کشور اظهار کرد: مراکز خدمات جامع مشاوره یکی از اقدامات علمی و کارشناسی سازمان بهزیستی است که این خدمات از سال 72 در این سازمان با 2 خط آغاز به کار کرد.

وی ادامه داد: در حال حاضر در 31 مرکز استان، مراکز جامع خدمات مشاوره بهزیستی راه‌اندازی شده است و در تهران نیز مرکز جامع خدمات مشاوره یکی از بهترین مراکز در سطح کشور محسوب می‌شوند که این مرکز با 31 خط، 26 کابین، 55 پرسنل و در دو نوبت کاری به متقاضیان رائه خدمت می‌کنند.

بندپی افزود: در سال گذشته حدود یک میلیون نفر با مرکز جامع خدمات مشاوره در استان تهران تماس برقرار کردند که از این تعداد، 500 هزار نفر از خدمات علمی تخصصی استفاده کردند.

رییس سازمان بهزیستی گفت: با اشاره به تماس‌های برقرار شده از سوی متقاضیان ما در تلاش هستیم که مرکز جامع خدمات مشاوره در تهران را گسترش دهیم. رئیس سازمان بهزیستی کشور تصریح کرد: بیشترین تماس‌های صورت گرفته توسط بانوان بوده ضمن اینکه میانگین تماس گیرندگان بین 21 تا 29 سال بوده و بیشترین موضوعاتی که مطرح شده عبارت‌اند از کودک‌آزاری، اختلافات زناشویی و ...
وی همچنین به گسترش مرکز جامع خدمات مشاوره در تهران اشاره کرد و گفت: در حال حاضر 400 مشاوره در 31 استان مشغول ارائه خدمات هستند ضمن این که در کنار این مراکز 1600 مرکز خصوصی نیز با مجوز سازمان بهزیستی فعالیت می‌کنند.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

فارغ‌التحصیلي پسر اعجوبه ۹ ساله از دانشگاه !
غذاهایی که سرماخوردگی‌ را بدتر می‌کند
علت گریه‌های بی‌وقفه کودکان در شب چیست؟
کمی با من حرف بزن!
با خودت صادق باش و نگران آنچه دیگران درباره ات فکر می کنند نباش . تعریفی را که آنها از تو دارند نپذیر ، خود ، خودت را تعریف کن