جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 24 Nov 2017
میگنا : معلم یک گنجینه‌ ناب است
تاریخ انتشار :
چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ / ۱۳:۰۱ -
11 May 2016
کد مطلب: 36919
۰

لينك ثبت‌نام آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت و گو با گفت: ثبت نام برای شرکت در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی سال 95 از امروز آغاز شده و تا چهارشنبه 29 اردیبهشت ادامه دارد.

وی افزود: پذیرش در برخی از رشته‌های آزمون کاردانی نظام جدید براساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد، علاوه بر آن دفترچه راهنمای آزمون مذکور از ساعت 20 امشب بر روی پایگاه سازمان سنجش به نشانی اينجــــــــــــا قرار می گیرد.

مشاور عالی سازمان سنجش افزود: کلیه داوطلبان باید در مهلت مقرر با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی مذکور مراجعه و با واريز مبلغ 180 هزار ریال نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی تصريح كرد: داوطلبانی که علاقه‌مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی موسسه‌های آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی نیز هستند، لازم است علاوه بر وجه ثبت نام نسبت به پرداخت 46 هزار ریال دیگر برای اعلام علاقه‌مندی به شرکت در رشته‌های مذکور اقدام کنند توکلی یادآور شد: اطلاعیه مربوط به ثبت‌نام دوره‌های کاردانی نظام جدید نيز از دوشنبه 20 اردیبهشت ماه بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش قرار گرفته است.
مرجع : باشگاه خبرنگاران migna.ir
نام شما

آدرس ايميل شما

شکست خوردن و زمین خوردن یک اتفاق است تسلیم‌شدن و بلندنشدن یک انتخاب است. نگذار انتخاب‌هایت اسیر اتفاق‌ها شود..!!!