يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - 22 Sep 2019
تاریخ انتشار :
جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵ / ۲۲:۴۱
کد مطلب: 37119
۱
وضعیت ظاهری ماموران بهتر می شود

روانشناسان و مشاوران به کمک افسران پلیس می آیند

روانشناسان و مشاوران به کمک افسران پلیس می آیند
سردار تیمور حسینی در گفتگو با خبرگزاری میزان، گفت: فشار روانی و عصبی نسبتا زیادی در طول روز به افسران و ماموران وظیفه پلیس راهور در حیابان وارد می شود. همین موضوع باعث می شود تا آنها نسبت به عمر خدمت خود، کمتر فعالیت کنند. به همین دلیل برای کاهش فشار روی ماموران و افسران واحد گفتار درمانی پلیس راهور راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: در این واحد از روانشناسان و روانپزشکان مجرب برای گفت و گو با ماموران پلیس استفاده می کنیم. افسرانی که فکر می کنند نیاز به این مشاوره ها دارند به این واحد مراجعه خواهند کرد. البته به تشخیص خودمان مامورانی که به روانکــــــاوی نیاز داشته باشند را نیز به این واحد معرفی می کنیم.

رئیس پلیس راهور تهران با اشاره به سلامت جسمی ماموران،گفت: طرح نظام سلامت در نیروی انتظامی اجرا می شود و همه کارکنان سالی یکبار چکاب کامل می شوند. البته افراد نظامی که در نوبت ترفیع هستند،بار دیگر کنترل جسمانی می شوند، در صورت وجود بیماری خاص یا چاقی و اضافه وزن ترفیع به آنها تعلق نمی گیرد.

حسینی با بیان اینکه ماموران پلیس هر روز ورزش صبحگاهی داشته و هفته ای یکبار نیز به کوهپیمایی می روند، افزود :وضعیت سلامت و ظاهر ماموران پلیس راهور تهران خوب است اما هنوز به وضع ایده آل نرسیده ایم. تلاش می کنیم تا وضعیت پوشش ظاهری ماموران پلیس بهتر شود.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

هوش مصنوعی «عشق» را تشخیص می‌دهد
چرا جوانان به سمت اعتیاد می‌روند؟
سوالاتی که بیماران «افسردگی عمده» باید از روان‌ شناس خود بپرسند
شعار و روز شمار هفته سالمند اعلام شد
دو بیگانه همدرد، از دو خویشاوند بی‌درد یا ناهم‌درد، با هم خویشاوندترند… علی شريعتی