دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ - 27 Jan 2020
تاریخ انتشار :
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵ / ۰۸:۳۱
کد مطلب: 37720
۱

نشانه های خیانت در زندگی مشترک چیست؟

مجتبی کاشانی روان شناس و مشاور در گفتگو با باشگاه خبرنگاران ، اظهار داشت: برخی نشانه ها در زندگی مشترک را باید جدی گرفت و در صورت عدم توجه به آن ها ممکن است زوجین مرتکب خیانت به یکدیگر شوند.

وی افزود: یکی از این نشانه ها افزایش مشغولیت طرفین به کارهایی غیر از با هم بودن است. به این معنی که شخص سعی می کند، بیشتر اوقات روزانه خود را بیرون از منزل و با افرادی غیر از همسرش سپری کند.

کاشانی تصریح کرد: بی تفاوتی و بی اهمیتی نسبت به همسر در مسائل مختلف از جمله ظاهری و رفتاری و همچنین مواجه شدن با سردی رفتار او از دیگر نشانه های مهم خیانت در زندگی مشترک است.

وی ادامه داد: از دیگر نشانه های این رفتار ناشایست، استقلال، خودکامگی و خودرأی بودن در زندگی مشترک است، بطوری که فرد تنها نظر خود را در کارها به حساب می آورد و به عقاید طرف مقابلش توجهی ندارد.

این روان شناس در پایان گفت: به یاد داشته باشید همیشه واقعیت گرا باشید و هیچگاه خودتان را فریب ندهید که این اتفاق نامبارک برای شما اتفاق نمی افتد بلکه با برخورد و دیدگاه منطقی نسبت به همسر خود البته بدون وارد کردن اتهام به وی، جلوی این مشکل را پیش از وقوع آن بگیرید.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

با خانواده «فرزند‌پذیر» همدردی نکنیم!
۱۴ علت خیانت مردها که هر زنی باید بداند
اختلاف سنی در ازدواج چقدر مهم است؟
چرا از افراد کند متنفریم؟
آنكه مدام از كمبودها و ناراستي هاي زندگي خويش سخن مي گويد دوست خوبي براي تو نخواهد بود .