جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 24 Nov 2017
میگنا : معلم یک گنجینه‌ ناب است
تاریخ انتشار :
پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ / ۱۱:۲۴ -
20 Oct 2016
کد مطلب: 38827
۰
۲

كودكان با دیدن اين كارتون دچار اختلالات رفتاری می شوند!

كودكان با دیدن اين كارتون دچار اختلالات رفتاری می شوند!
به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ گروهی از محققان دانشگاه هاروارد در روند تحقیقات خود دریافتند کارتون "خوک پپا Peppa Pig"یکی از علل اصلی ابتلا به اوتیسم و اختلالات روانی رفتاری در کودکان است!
این انیمیشن پس از پخش و انتشار در مدت بسیار کوتاهی با استقبال فراوانی روبه‌رو شد و به سرعت وارد اسباب‌بازی و تی شرت‌های کودکان شد.
 
دانشمندان به دلیل استقبال از این کارتون تصمیم گرفتند تاثیرات مثبت و منفی آن را بر روی کودکان بررسی کنند.
 
آنان متوجه شدند که افزایش رفتارخصمانه، حقه بازی، رفتار خصمانه و بی احترامی در کودکاني که این کارتون را تماشا می کردند افزایش پیدا کرده است.
 
"پپا" شخصیت این انیمیشن کاملا بی ادب بوده و پدر و مادرش به او اجازه می دهند تا دیگران را مورد اذیت و آزار قرار دهد.
 
در قسمتی از این کارتون "پپا" و برادرش زمانی که پدر و مادر از آنها می خواهد اتاقشان را تمیز کند با این موضوع مخالفت کرده اما بعد از اینکه با ترفند بازی پدر و مادرشان کاری می کنند تا این 2 شخصیت محل بازی خود را تمیز کنند بلافاصله بعد از رفتن آن ها تمام محتویات سطل آشغال را روی زمین خالی کرده و شروع به خندیدن می کنند.
 
پپا دارای ویژگی های اخلاقي و رفتاری زیر است:
 بی ادبي
تحمیل ایده های خود، بدون توجه به نظرات دیگران 
رفتار نامناسب
سندرم خود برتری  بيني 
متکبر
حسود
فحاش
متعصب
 
بسیاری از پدر و مادرها از رفتار کودکان  خود پس از تماشاي اين كارتون شکایت داشتند که فرزندان آن ها در حال تقلید رفتار پپا و برادرش است  و این اخلاق و برخوردها به شدت آن ها را آزار می دهد.
 
80 درصد رشد مغز بین تولد و سه سالگي رخ می دهد اگر کودک زمان زیادی را در اين سنين صرف تماشای تلویزیون کرده و رفتارهای این چنینی را یاد بگیرد به طور حتم در آینده دچاراختلالات روانی و رفتاری می شود.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

حمید
Iran, Islamic Republic of
ببخشید میتونم بپرسم منبع این پستتون چیه؟؟
افسون
Russian Federation
سلام من با پسرم تمامی قسمت های پپا رو دیدم همچین قسمتی رو ندیدم و اینکه هرگز حیوانات رو اذیت نکردن و بی ادبی و فحاشی هم هرگز نبوده لطفا مطلبی رو برای اطلاع رسانی میذارین با ذکر منبع باشه با تشکر
شکست خوردن و زمین خوردن یک اتفاق است تسلیم‌شدن و بلندنشدن یک انتخاب است. نگذار انتخاب‌هایت اسیر اتفاق‌ها شود..!!!