سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 21 Nov 2017
میگنا : معلم یک گنجینه‌ ناب است
تاریخ انتشار :
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ / ۱۱:۱۸ -
9 Jan 2017
کد مطلب: 39692
۰

دیدار روانشناسان با آيت الله هاشمی رفسنجانی + عكس

دیدار روانشناسان با آيت الله هاشمی رفسنجانی + عكس
به گزارش میگنا در ارديبهشت ماه سال 1393 اعضاي شوراي مركزي سازمان نظام روان شناسي و مشاوره كشور با آیت الله هاشمی رفسنجانی رئيس فقيد مجمع تشخيص مصلحت نظام ديدار كردند.

به مناسبت ارتحال اين شخصيت برجسته و ممتاز انقلاب اسلامي و نظام اين خبر بازنشر مي شود:


اگر به سلامت روانی جامعه توجهی نکنیم، بهداشت جامعه ناقص خواهد ماند
ريس مجمع تشخيص مصلحت نظام در دیدار اعضای شورای مرکزی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور، با تاکید بر اهمیت روانشناسی، هشدارهای دلسوزان برای افزایش بیماری های روانی را جدی دانست و گفت: به جای هزینه های بالای درمان، باید به سوی پیشگیری برویم که هم هزینه کم دارد و هم عواقب بیماری را ندارد. او با اشاره به نقش و اهمیت روان در فرهنگ و ادبیات ایران، گفت: شعر «دل چو آرام نباشد، زتن آرام مجوی» و ابیات فراوان دیگر، آیینه ای برای اهمیت روانشناسی در جامعه است.
آيت الله هاشمی رفسنجانی در خصوص تصویب سیاست های کلی سلامت و تایید آن از سوی مقام معظم رهبری گفت: پزشکان و روانشناسان و روان پزشکان باید مواظبت کنند تا در لوایح دولت و مصوبات مجلس، قوانینی برخلاف سیاست های کلی سلامت تصویب نشود و اگر مواردی مغایر سیاست های کلی یافتند، به کمیسیون نظارت مجمع تشخیص گزارش کنند.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام اهمیت شاخص ها را برای نظارت بر حسن اجرای سیاست های کلی بسیار بالا خواند و گفت: متخصصین سازمان نظام روانشناسی و مشاوره با توجه به کارهای میدانی می توانند مصادیقی از شاخص ها پیدا کنند که معیاری برای سنجش تطبیق عملکردها با سیاست های کلی باشد.
در آغاز این دیدار، دکتر اللهیاری و دکتر افروز، روسای فعلی و سابق سازمان روانشناسی و مشاوره کشور، گزارشی از برنامه ها و فعالیت ها ارائه و با تشکر از تصویب سیاست های کلی سلامت در مجمع تشخیص مصلحت نظام گفتند: باید در اجرای برنامه ها همه ابعاد سلامت دیده شود و سازمان افتخار می کند که در همکاری با مجمع تشخیص به نظام و کشور خدمت کند.
نام شما

آدرس ايميل شما

شکست خوردن و زمین خوردن یک اتفاق است تسلیم‌شدن و بلندنشدن یک انتخاب است. نگذار انتخاب‌هایت اسیر اتفاق‌ها شود..!!!