چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 13 Dec 2017
تاریخ انتشار :
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ / ۱۴:۴۸ -
11 Feb 2017
کد مطلب: 40021
۲
۱
در کارگروه مشترک دو وزارتخانه:

برنامه جدید آموزشی رشته روان شناسی بالینی تدوین شد

برنامه جدید آموزشی رشته روان شناسی بالینی تدوین شد
میگنا: جمشید حاجتی دبیر شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی اظهار داشت: در نشست اعضای هیئت ممتحنه ارزشیابی و برنامه ریزی رشته روان شناسی بالینی برنامه های درس و کوریکولوم آموزشی رشته روان شناسی بالینی مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

حاجتی افزود: این نشست با حضور اساتید برجسته روان شناسی بالینی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به صورت مشترک با اعضای هیات ممتحنه، ارزشیابی و برنامه ریزی رشته روانشناسی بالینی برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: در این جلسه برنامه درسی و کوریکولوم آموزشی رشته روان شناسی بالینی مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت و پیش نویس برنامه جدید با اتفاق نظر اعضا در خصوص دروس پیشنهادی ، تعداد واحدهای درسی و عملی با توجه به نیازهای رشته و با رویکرد آموزشی در فیلد بالینی تهیه و تدوین شد.
دبیر شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی گفت: ضمن اینکه مسئولیت کاری هر یک از اساتید در فرآیند نهایی سازی دروس تعیین و مشخص شد.
مرجع : ميزان
نام شما

آدرس ايميل شما

بهاره د
Iran, Islamic Republic of
واقعا باید رشته روانشناسی بالینی به وزارت بهداشت منتقل شود.تا هم شرایط تحصیلی صحیح و عملی به معنای واقعی برای دانشجویان فراهم شود و هم اینکه هزینه های رواندرمانی را بیمه ها قبول کنند و مردم توان و جرات مراجعه به رواندرمانگر را داشته باشند.
۵ ویژگی زنان که برای مردان جذاب است!
روانشناسی تمسخر و شوخی!
چرا وقتی در صف می ایستیم عصبانی می شویم
وظیفه و نقش پدر د‌ر تربیت فرزند‌ان
دوست واقعی کسی است… که در کنارش جرات داشته باشی خودت باشی . . .