سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 12 Dec 2017
تاریخ انتشار :
پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ / ۱۲:۰۲ -
2 Mar 2017
کد مطلب: 40251
۱

سفر علمی آموزشی دانشجویان دانشگاه تهران به اسپانیا+ عکس

سفر علمی آموزشی دانشجویان دانشگاه تهران به اسپانیا+ عکس
به گزارش میگنا در راستای تفاهم‌نامه دانشگاه تهران و دانشگاه سالامانکای اسپانیا در تیرماه ۱۳۹۵، اولین دوره آموزشی دانشجویان دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران توسط دانشگاه سالامانکا برنامه ریزی شد.

در این سفر علمی آموزشی دو دوره آموزشی؛ «روابط میان اتحادیه اروپا و آمریکای لاتین» برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته مطالعات آمریکای لاتین و «نگارش و مکالمه زبان اسپانیایی» برای دانشجویان کارشناسی زبان و ادبیات اسپانیایی برگزار شد.

خانم دکتر ماری سُل، رئیس مرکز دوره‌های بین المللی دانشگاه سالامانکا ضمن ایراز خشنودی از حضور ۳۱ نفری دانشجویان دانشگاه تهران برای اولین بار در دانشگاه سالامانکا، حضور این تعداد دانشجوی ایرانی در تاریخ هشتصدساله دانشگاه سالامانکا را بی سابقه خواند و گفت: این رویداد بزرگ در تاریخ دانشگاه سالامانکا ثبت می‌شود و حضور شما دانشجویان عزیز ایرانی در سالامانکا بخشی از تاریخ این دانشگاه خواهد شد.


این دوره شامل برنامه‌های دیگری چون؛ آشپزی اسپانیایی، گردشگری ادبی در داخل شهر سالامانکا (که میراث ادبی بسیاری در آن دیده می‌شود) و گردش تفریحی به سه روستای اطراف سالامانکا بود که بسیار مورد استقبال و توجه دانشجویان قرار گرفت و بیانگر توجه خاص دانشگاه سالامانکا به حضور اولین گروه دانشجویان ایرانی در این دانشگاه بود.

مرجع : دانشگاه تهران
نام شما

آدرس ايميل شما

روانشناسی تمسخر و شوخی!
چرا وقتی در صف می ایستیم عصبانی می شویم
وظیفه و نقش پدر د‌ر تربیت فرزند‌ان
مناسبت ترین زمان ها برای دریافت وعده های غذایی و کاهش وزن
حتي غيرممكن هم،كمي ديرتر ممكن است