جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 15 Dec 2017
تاریخ انتشار :
شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ / ۰۸:۵۴ -
18 Mar 2017
کد مطلب: 40408
۳
۵

تنبیه اجتماعی دستگیرشدگان چهارشنبه سوری +عکس

نظر کارشناسی شما درباره استفاده از این نوع تنبیه اجتماعی برای اخلالگران نظم عمومی چیست؟ آیا باعث پشیمانی خاطیان و جبران خسارات وارده به سایر شهروندان خواهد شد ؟


-

-

-

-

-

-

-

کودک بی گناه
شبی که می تواند خیلی قشنگتر و در آرامش برگزار شود:

نام شما

آدرس ايميل شما

عارف
Iran, Islamic Republic of
نه من اینجوری دلم خنک نمیشه. میدونی چقدر نارنجک و ترقه خطرناک با صداهای مهیب پرت می کنن تو کوچه و خیابونا . شخصیت آنتی سوشال که با این کارها پشیمون نمیشه
زهرا
Iran, Islamic Republic of
به نظرم وجود پاداش و تنبیه در کاهش یا افزایش نرخ رفتارها میتونه موثر باشه. اما باید ازهمان دوران کودکی شروع میشد. الان برای جوونایی به این سن و سال شاید تاثیر قوی و واقعی نذاره(.البته برای بعضی ها). شاید بیشتر باعث نفرتشون از پلیس و مراجع قانونی بشه و گستاخی شون بیشتر..
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
ی جمله معروف هست میگه همه شغل ها رو نیاز داریم هرکسی تو هر رشته ای نیاز جامعه هست
بعد با تنبیه انجام دادن کار رفتگر ها انتظار داریم همه هم رو احترام بزاریم؟؟
به نظر من این نوع تنبیه قشنگ نبود
علی
Iran, Islamic Republic of
تنبیه کردن شون لازم بود شاید هر جای دیگه هم واسه اینکار تنبیه میکردن اما کاری که اینها کردن تحقیر بوده (همین که بیست نفر ادمو واسه نظافت بزارن کنار هم بی احترامی به اونها و سپور هاست. جنبه نظافتی نداشته) که اصلا مناسب و جواب گو نبوده.
آزاد
Iran, Islamic Republic of
اگر کمی بیشتر هوش و بزرگواری در پلیس و دادگاه می بود. هرگز شاهد اینگونه برخورد تحقیر آمیزی با متهمین نمی بودیم. در حالیکه در اغلب ممالک مترقی به منظور دوری از اشتباه و خطای قاضی و دادستان و پلیس، روند جلب و دادرسی چندین ماه و در طی قضاوتی مفصل صورت میگیرد و احکام با مواد قانونی فیت میباشند، در این کیس چندساعته پرونده نسخه پیچی می شود و فارغ از تبعات روانشناختی برخورد انتقام آمیز، جریحه دار شدن شخصیت انسانی ممکن است. افرادی در روز چهارشنبه سوری متهم و جلب شده اند و حالا تنها در مدتی دوسه روزه حکم صادر شده و در حال اجرای حکم بعنوان مجرم می باشند!.
چطور شکست عشقی خود را فراموش کنیم؟!
ریشه های حسادت چیست ؟ درمان حس حسادت
۵ ویژگی زنان که برای مردان جذاب است!
روانشناسی تمسخر و شوخی!
دوستی مثل یک کتابه. چند ثانیه طول می کشه که آتیش بگیره ولی سالها طول می کشه تا نوشته بشه