سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 21 Nov 2017
میگنا : معلم یک گنجینه‌ ناب است
تاریخ انتشار :
پنجشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ / ۲۳:۱۴ -
20 Apr 2017
کد مطلب: 40651
۱
۱

جسم دانش‌آموزان سر کلاس اما ذهنشان در شبکه‌های اجتماعی است

جسم دانش‌آموزان سر کلاس اما ذهنشان در شبکه‌های اجتماعی است
به گزارش مهر، مرضیه گُرد در جمع خبرنگاران گفت: باید بتوانیم مشارکت جویی مردم را در مدارس غیر دولتی داشته باشیم و مسئله ما مشارکت مالی نیست. باید با مشارکت مردم امر پرورشی دانش آموزان شکل گیرد.
وی افزود: باید این نگرش تغییر کند که صفر تا صد تربیت دانش آموزان برعهده وزارت آموزش و پرورش است.
رئیس سازمان مدارس غیر دولتی گفت: باید مشارکت‌جویی و مشارکت‌پذیری به فرهنگ تبدیل کرد.

معاون وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: امروزه دانش آموزان در کلاس می نشینند و ذهن آنان با وجود شبکه های اجتماعی در بیرون است. معلم فقط آموزش دهنده نیست، دیگر آموزش رسمی جواب نمی‌دهد و ذهن معلم و شاگرد باید فعال و پویا باشد.

گرد با اشاره به تصویب قانون مدارس غیردولتی تصریح کرد: با تصویب این قانون حاکمیت می‌تواند بخشی از کارها را واگذار کند و خودش نظارت کندِ هم مجلس و هم دولت تلاش‌شان را کردند که سرمایه‌گذاری در آموزش و پرورش جدی گرفته شود.
رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی با اشاره به شورای هماهنگی موسسان مدارس غیردولتی و مراکز آموزشی و پرورشی گفت: در ۷۶۰ منطقه کشور، ۷۶۰ شورا باید تشکیل شود تا به صورت مستقیم کار مردم انجام شود.
وی تصریح کرد: اولین مصوبه این شورا هم واگذاری اختیارات بود و مناطق دیگر می توانند مجوز برای مراکز غیر دولتی صادر کنند.
نام شما

آدرس ايميل شما

Parmis
Iran, Islamic Republic of
درود بنده به عنوان يه معلم مخالف خصوصى سازى ام مدارس ايران شدن پول پول البته بهونه ى خوبى يه خصوصى سازى براى دولت يازدهم اصلا همه ش در حال پول شمردنينم من كه خسته شدم بچه هاى اقشار ضعيف و متوسط جامعه حق دارن از مدارس دولتى استفاده كنن.مسئولين از اختلاس و حقوقاى نجومى چشم پوشى كنن شك نكنيد مدارس دولتى برتر و بهتر از خصوصى پاسخ مى ده
شکست خوردن و زمین خوردن یک اتفاق است تسلیم‌شدن و بلندنشدن یک انتخاب است. نگذار انتخاب‌هایت اسیر اتفاق‌ها شود..!!!