چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 13 Dec 2017
تاریخ انتشار :
چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ / ۱۱:۵۵ -
17 May 2017
کد مطلب: 40871
۱

ضوابط نقل و انتقال فرهنگیان ابلاغ شد

ضوابط نقل و انتقال فرهنگیان ابلاغ شد
به گزارش ميزان ضوابط نقل و انتقال فرهنگیان ابلاغ شد. 
 
در بخشنامه صادره معاون وزیر آموزش و پرورش آمده است: 
 
پیرو بخشنامه ۲۵ اسفند ۹۵ و همچنین در راستای اجرای سیاست عدم تمرکز و تسریع و تسهیل در امور جاری، کیفیت بخشی به امر سازماندهی و استفاده بهینه از نیروی انسانی موجود و به منظور اجرایی کردن امور تفویض شده در بخشنامه فوق به ادارات کل اموزش و پرورش استان ها، انتظار می‌رود مدیران کل با رعایت ضوابط و مقررات مربوط و تراز نیروی انسانی در رشته-جنسیت، سقف اعتبار تخصیص یافته و با امکان نظر ویژه در جهت افزایش بهره وری تدابیر لازم را اتخاذ کنند.
 
بدیهی است که با توجه به تفویض اختیار، مسئولیت نظارت بر حسن اجرای این بخشنامه و پاسخگویی با مدیران کل استانی خواهد بود.
 
در ادامه این بخشنامه شرایط ماموریت کارکنان از آموزش و پرورش به سایر دستگاه‌ها و بالعکس، نقل و انتقال نیروی انسانی از آموزش و پرورش به سایر دستگاه‌ها و نقل و انتقال درون سازمانی قید شده است.
 
در ضوابط نقل و انتقال نیروی انسانی از آموزش و پرورش به سایر دستگاه‌ها و بالعکس آمده است:
 
- انتقال افراد به آموزش و پرورش در صورتی امکان پذیر است که متقاضی حداکثر دارای ۱۰ سال سابقه و ۳۵ سال سن باشد.
 
-متقاضیان اشتغال در طرح طبقه بندی مشاغل معلمان، پس از پذیرش در مصاحبه تخصصی گروه‌های آموزشی دوره تحصیلی ذیربط استان بکارگیری می‌شوند.
 
-انتقال افرادی که دارای پرونده تخلفاتی در مراجع ذیربط باشند پس از خاتمه رسیدگی و اعمال مجازات تعیین شده قابل بررسی خواهد بود.
 
-انتقال کارکنان به وزارت متبوع با رعایت شرایط احراز طرح طبقه بندی مشاغل و مفاد بخشنامه ۱۷ شهریور ۹۴ و سایرضوابط و مقررات و اخذ تعهد پنج سال خدمت در منطقه تعیین شده و پس از تایید هسته گزینش جهت پستهای اداری و آموزش با اولویت مناطق محروم و کمتر توسعه یافته بلامانع است.
 
همچنین در ضوابط نقل و انتقال درون سازمانی آمده است:
 
--نقل و انتقال نیروهای رسمی، آزمایشی و پیمانی و قراردادی به صورت موقت یکساله و دائم قابل انجام است.
 
-رعایت عدم نیاز مبداء و مقصد (مبتنی بر داده‌های سامانه نیروی انسانی و تراز نیرو به نحوی که در منطقه مبداء در گروه/جنس متقاضی، هیچ حق التدریسی پرداخت نشود و در منطقه مقصد در گروه/جنس، متقاضی هیچ حق التدریسی پرداخت نشود و در منطقه مقصد در گروه/جنس، متقاضی هیچ کسری ساعت موظفی نباشد) الزامی خواهد بود.
 
- نداشتن تعهد خاص منطقه‌ای جهت متقاضیان انتقال دائم رعایت شود و فرآیند نقل و انتقالات دائم و موقت طوری برنامه ریزی شود که تا پایان مرداد انجام شود.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

۵ ویژگی زنان که برای مردان جذاب است!
روانشناسی تمسخر و شوخی!
چرا وقتی در صف می ایستیم عصبانی می شویم
وظیفه و نقش پدر د‌ر تربیت فرزند‌ان
بادها می وزند، عده ای در مقابل آن دیوار می سازند و تعدادی آسیاب به پا می کنند