سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 16 Jan 2018
تاریخ انتشار :
جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ / ۱۹:۲۴
کد مطلب: 41007
۱

جزییات ثبت‌نام متقاضیان هیئت مدیره سازمان نظام پزشکی

جزییات ثبت‌نام متقاضیان هیئت مدیره سازمان نظام پزشکی
میگنا: دکتر محمد آقاجانی در خصوص نحوه ثبت نام متقاضیان هیئت مدیره هفتمین دوره سازمان نظام پزشکی گفت: با تعیین اعضا شورای نظارت هر شهرستان،  هیات اجرایی انتخابات تشکیل شده است و  به منظور جلب مشارکت حداکثری جامعه پزشکی و با استناد به ماده 8 و 9 آیین نامه اجرایی  انتخابات نظام پزشکی، روند اطلاع رسانی و ثبت نام متقاضیان به روسای دانشگاه ها ابلاغ  شده است. 
 
معاون درمان افزود: بر اساس این ابلاغیه دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، آگهی ثبت نام در سراسر کشور در روزنامه های کثیرالانتشار در روز شنبه 13 خردادماه، منتشر و با استفاده از سایر روش ها  هم اطلاع رسانی خواهد شد. 
 
آقاجانی با بیان این که زمان ثبت نام از ۱۴ تا ۲۰ خرداد ماه در تمامی ایام عادی و تعطیل از ساعت ٨ تا ١٦ در سراسر کشور است، افزود:  متقاضیان واجد شرایط می‌توانند با در دست داشتن مدارک به مکان های تعیین شده توسط هیئت اجرایی انتخابات شهرستان های خود مراجعه کنند. 
 
وی افزود: به استناد ماده 23 قانون سازمان نظام پزشکی متقاضیان باید دارای شرایطی شامل  تابعیت ایرانی، نداشتن فساد اخلاقی و مالی، داشتن حسن شهرت اجتماعی و شغلی ، حسن شهرت در تعهد عملی به احکام دین مبین اسلام  و وفاداری به قانون اساسی، دارا بودن حداقل 3 سال سابقه عضویت در نظام پزشکی و عدم عضویت در هیئت نظارت  و اجرایی،  باشند. 
 
رییس ستاد مرکزی اجرایی انتخابات نظام پزشکی همچنین گفت:  اقلیتهای دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تابع احکام دینی اعتقادی خود هستند.
 
بنابراعلام وبدا،  لیست نهایی کاندیداها پس از بررسی صلاحیت توسط هیئت نظارت در تاریخ 18 تیرماه اعلام می شود و در تاریخ سی تیرماه امسال انتخابات این دوره سازمان نظام پزشکی در 207 حوزه انتخابیه  برگزار خواهد شد.
 -
آغاز فعالیت هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات نظام پزشکی کشور

هیات مرکزی نظارت بر انتخابات نظام پزشکی کشور دکتر محمد حسین قربانی نماینده مجلس را به عنوان رییس و دکتر پیرحسین کولیوند را به عنوان دبیرهیات مرکزی نظارت بر انتخابات نظام پزشکی کشور انتخاب کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پزشکی جلسه هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات نظام پزشکی کشور در تاریخ 6/3/1396 ساعت 9:30 با حضور اعضاء هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات نظام پزشکی و رئیس هیأت اجرایی انتخابات برگزارشد و پس از رأی گیری در این جلسه دکتر محمدحسین قربانی نماینده مجلس به عنوان رئیس و دکتر پیرحسین کولیوند به عنوان دبیر هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات نظام پزشکی کشور انتخاب شدند.
گفتنی است هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات نظام پزشکی شامل سه نماینده مجلس، دو نماینده وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ، یک نفر نماینده وزارت کشور و یک نفر نماینده دادستان کل کشور است.
نام شما

آدرس ايميل شما

چه متخصصی چه بیماری ای را درمان می کند؟ فرق فلوشیپ با فوق تخصص!
ویژگیهای افراد سوداوی و علائم غلبه خلط سودا
مهارت های اجتماعی؛ یاری گر کودک در مشکلات
تبیین نظریه واقعیت درمانی  ویلیام گلاسر
طوری زندگی كن كه اسمت با جسمت زیر خاك نرود