پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 14 Dec 2017
تاریخ انتشار :
يکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ / ۱۶:۵۶ -
6 Aug 2017
کد مطلب: 41550
۱
۲

نفر اول کنکور تجربی:روزهای تعطیل 11 ساعت مطالعه مفید داشتم

نفر اول کنکور تجربی:روزهای تعطیل 11 ساعت مطالعه مفید داشتم
امیرحسین قاسمی‌نژاد رایینی‌ در مورد محل تحصیل خود بیان کرد: از اول راهنمایی در مدرسه تیزهوشا‌ن تحصیل می‌کردم و از همان ابتدا با رویکرد قبولی در رشته پزشکی درس خواندم و امروز با توجه به رتبه کسب شده قصد تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه تهران را دارم و بعد از آن تخصص غدد و متابولیسم را انتخاب خواهم کرد.

رتبه اول کنکور تجربی در مورد نحوه درس خواندن در دوره کنکور گفت: به طور متوسط در روزهای تعطیل 11 ساعت مطالعه می‌کردم و در روزهای که مدرسه بودم بین 6 تا 7 ساعت به مرور مطالب و درس می‌پرداختم و مطمئن بودم با این روند رتبه خوبی در کنکور کسب خواهم کرد اما بعد از اینکه کنکور سراسری را دادیم با احتساب در‌صدها حدس‌ نمی‌‌زدم که رتبه یک باشم اما خوشبختانه توانستم این موفقیت را کسب کنم.

وی خطاب به داوطلبان گفت: به تمامی رتبه‌های برتر کنکور امسال تبریک می‌گویم و برای داوطلبانی‌ که نتوانسته رتبه مطلوب خود را کسب کنند در آینده آرزوی موفقیت‌ دارم و توصیه می‌کنم هیچگاه تسلیم نشوند و برای هدف خود تلاش کنند.
نام شما

آدرس ايميل شما

بهرنگ
Iran, Islamic Republic of
شما حالا این 7 سال پزشکی رو پاس کن مشروط نشی..بعدا به فکر تخصص باش
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
تو دیگه غلط نکن اصن دلش میخواد این حرفو میزنه به تو چه
ریشه های حسادت چیست ؟ درمان حس حسادت
۵ ویژگی زنان که برای مردان جذاب است!
روانشناسی تمسخر و شوخی!
چرا وقتی در صف می ایستیم عصبانی می شویم
وقتی شما برای دیگران دعا می کنید، خدا می شنود و انها را اجابت می کند و بعضی و قتها که شما شاد و خوشحال هستید یادتان باشد که کسی برای شما دعا کرده است