شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 16 Dec 2017
تاریخ انتشار :
چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ / ۱۷:۳۰ -
9 Aug 2017
کد مطلب: 41581
۱
۲

تصمیم حذف عنوان طلاق از شناسنامه با مجلس است

تصمیم حذف عنوان طلاق از شناسنامه با مجلس است
به گزارش میگنا، سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور در مورد موضوع حذف عنوان «طلاق» در شناسنامه بانوان نیز گفت: حذف عنوان طلاق به اصلاح قانون نیاز دارد و مجلس در این زمینه باید عمل کند. در حال حاضر صرفا طلاق‌های "باین غیرمنقوله" یا زمانی که فرد مطلقه دوشیزه باشد امکان حذف از شناسنامه را دارد.
سيف الله ابوترابي افزود: این مسئله برای بعضی افراد به خصوص بانوان مشکل ایجاد می‌کند. در زمینه حذف این عنوان محدودیت‌های قانونی وجود دارد که باید مجلس به آن بپردازد. در این رابطه ما پیشنهاداتی به مجلس ارائه داده‌ایم.

وي گفت:  در حال حاضر امکان حذف عنوان طلاق در شناسنامه بانوانی که دوشیزه هستند وجود دارد.
برای این کار بعضی از نماینده‌ها پیشنهادی داده‌اند که گویا در مجلس پذیرفته نشده است و همانطور که گفتم این مساله مربوط به قانون است و سازمان ثبت احوال نباید اقدامی در این راستا انجام بدهد.
نام شما

آدرس ايميل شما

اشکان
Iran, Islamic Republic of
حذف طلاق به صورت سرسری از شناسنامه زنهای مطلقه ،کاری تاسف برانگیز است،آنوقت ما مردها چگونه دختری را که هیچگونه ازدواجی نداشته از زنهای مطلقه تشخیص دهیم ،درجامعه دروغ زیاد شده به طوریکه زنهای مطلقه خود را دختر مجرد جامیزنند چه برسد که کلمه طلاق هم از شناسنامه اشان پاک شود ، این کار یعنی حذف طلاق از شناسنامه زنهای مطلقه ، مطمئنا مفسده برانگیز است
Iran, Islamic Republic of
اگر کلمه طلاق پاک شود فریب در ازدواج توسط زنای مطلقه زیاد می شود.
چطور شکست عشقی خود را فراموش کنیم؟!
ریشه های حسادت چیست ؟ درمان حس حسادت
۵ ویژگی زنان که برای مردان جذاب است!
روانشناسی تمسخر و شوخی!
هم اکنون که در حال نفس کشیدن هستید، کس دیگری دارد نفس های آخرش را می کشد. پس دست از گله و شکایت بردارید و بیاموزید چگونه با داشته هایتان زندگی کنید.